zolco Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 Čaute! Už som o tom písalo,že tam pasuje.Dnes mi však povedaj jeden automechanik,že čerpadlo tam pasuje,ale koleso treba dať z nejakého 2,1 td bosch staršieho čerpadla napr. peugeot 605.Je to pravda?Len 100 poprosím o 100 %-nú skúsenosť!ďakujem! Citovat
Benžík Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 Jj, taky uz mam doma schovanyho mechanickyho bosche. Hledej, psalo se tu o tom. Citovat
Burisek Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 no nevím,píšu to už několikrát !! nevím jak z 1.9 TD,ale..... ,asi tam půjde ale počítej se snížením výkonu,protože motor 1.9 má trošičku jiné parametry vstřikování,ale raději pokud sháníš,sháněj z 2.1 TD peugeot 605,citroen Xantia nebo XM !!!! Protože pokud tam budeš shánět rozvodový ozubený kolo,tak musí bejt z 2.1,tak to rovnou kup i s čerpadlem a vstřikama a trubkama !!!! Citovat
Benžík Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 Sorry, nějak blbě jsem si přečet, co jsi napsal. Jde tam dát z 2,1td mechanický bosch a to mam doma. Citovat
Benžík Odesláno 12. červen 2010 Odesláno 12. červen 2010 Neni, to mam schovany pro sebe, az se rozbije moje. Muzu Ti poslal cislo na toho, kdo mi to prodal. Chtel 3000Kc za celej motor z XM 2,1td. Ma toho vic. Citovat
Burisek Odesláno 12. červen 2010 Odesláno 12. červen 2010 Původně zaslal: Benžík Sorry, nějak blbě jsem si přečet, co jsi napsal. Jde tam dát z 2,1td mechanický bosch a to mam doma. ANO to tam jde,to je správné čerpadlo......,ale psal jsem několikrát že tam zřejmně půjde i z 1.9 TD ale pojede to jak připosraný,protože to čerpadlo z 1.9 TD má trošku jiné parametry vstřikování,i motor samotnej bude upravenej co se týče tlaků apod....... Citovat
zolco Odesláno 12. červen 2010 Autor Odesláno 12. červen 2010 Benžík,pošli mi hrosím to číslo!Dík! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.