kujon106 Odesláno 7. červen 2010 Odesláno 7. červen 2010 Přátelé a kamarádi, mám pro Vás skvělou novinku. OttO models se chystají v roce 2011 vyrábět 1/18 modýlek 106ky gti (s16), která na trhu zoufale chybí Psali mi to dneska přímo z OttO models 3x hurá. Saxo VTS od nich vypadá opravdu skvěle: [upravil dne 7.6.10 kujon106] Citovat
kujon106 Odesláno 7. červen 2010 Autor Odesláno 7. červen 2010 No tušíme... Řekněme že to bude včetně pošty cca 60 euro, bohužel. Leč nedá se nic dělat :-) Citovat
kujon106 Odesláno 8. červen 2010 Autor Odesláno 8. červen 2010 Bude určitě jen jedna barva. Modlim se za černou :-) Každopádně to bude jedinej modýlek 106 gti na trhu, takže imho na barvě vůbec nesejde. Musim ho mít! Citovat
Lentilka Odesláno 8. červen 2010 Odesláno 8. červen 2010 ja už mam doma dva modely gti:D dokonce i maxi:D budeš pak dělat nějakej group buy? Citovat
kujon106 Odesláno 8. červen 2010 Autor Odesláno 8. červen 2010 Model gti? Kovovej? Uka Maxík mě nebere... A na group buy seru. Citovat
Lentilka Odesláno 8. červen 2010 Odesláno 8. červen 2010 kovovej ne ale lexanovej:D a dokonce i jezdí víš jak mám to rc ne? 1:10,,, Citovat
$ Torrez $ Odesláno 8. červen 2010 Odesláno 8. červen 2010 tak to je paráda:super.Už,aby byl novej rok:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.