riderRLM Odesláno 7. červen 2010 Odesláno 7. červen 2010 Zdravim,kupil som si 309 1.9 gti 88kw, ale neviem aky olej tam ide.. viete mi nejaky odpurucit z vlastnej skusenosti ? dik Citovat
riderRLM Odesláno 7. červen 2010 Autor Odesláno 7. červen 2010 hm tak to budem musiet dat daky preplach lebo pravdepodobne je tam mineralka 15w Citovat
SV 24 Odesláno 7. červen 2010 Odesláno 7. červen 2010 já mám gti16 a též leji 10W40 i do 1.6ky sem ho dával! Citovat
riderRLM Odesláno 8. červen 2010 Autor Odesláno 8. červen 2010 super dik takze tam pojdem valvoline polosyntetik Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.