Guest haxxon Odesláno 6. červen 2010 Odesláno 6. červen 2010 Zdravím všechny,chci se zeptat na problém s abs.Kontrolka mi neustále svítí a abs nefunguje.Měřil jsem všechny čidla a měly být ok.Taky mi přestalo fungovat automatické rozsvícení světel při nastartování,tak nevím jestli to nemůže mít stejnou souvislost.Mám 306ku 1.9D 1998 Citovat
BrankoKK Odesláno 7. červen 2010 Odesláno 7. červen 2010 mal si to na dia? si kontroloval aj snimace na naboji? Citovat
Guest haxxon Odesláno 7. červen 2010 Odesláno 7. červen 2010 na dia jsem ještě nebyj,ale asi budu muset.Ty čidla jsem měřil u všech kol a mají skoro stejnou hodnotu cca.1,6kOhmů Citovat
Ivona Odesláno 7. červen 2010 Odesláno 7. červen 2010 mám stejný problém už skoro 2 roky mi svítí kontrolka a nejde ABS, na diagnostice jsem kdysi byla a napsalo to: Chyba není kodifikováná (FF1124) Chyba není kodifikováná (FF0000) u toho to tak nějak skončilo, protože nevěděli co to znamená. Nevíte někdo kde by mohl být zádrhel? [upravil dne 7.6.10 Ivona] Citovat
HonzaZ Odesláno 7. červen 2010 Odesláno 7. červen 2010 Na jaké diagnostice to bylo? To vypadá jako by to bylo na nějaké univerzální diagnostice. Pežoťácký PP2000 to vypíše jaká je chyba. Citovat
Ivona Odesláno 7. červen 2010 Odesláno 7. červen 2010 Původně zaslal: HonzaZ Na jaké diagnostice to bylo? To vypadá jako by to bylo na nějaké univerzální diagnostice. Pežoťácký PP2000 to vypíše jaká je chyba. no určitě univerzál, nebylo to v peugeotu [upravil dne 7.6.10 Ivona] Citovat
HonzaZ Odesláno 7. červen 2010 Odesláno 7. červen 2010 Tak jedině na origo dia. Nejčastěji bývají vadná čidla na kolech. Citovat
BrankoKK Odesláno 8. červen 2010 Odesláno 8. červen 2010 presne tak, alebo je niekde prerusene vedenie.... popozeraj aj na kable, ci nenajdes nieco podozrive Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.