paji307 Odesláno 30. květen 2010 Odesláno 30. květen 2010 menil som ziarovku na osvetlenie popolnika...co sa podarilo:potlesk,ale odvtedy mi nesvieti klima ventilacia atd...hladal som tu vlakno ale nic som nenasiel,..poradi niekto?..vobec som si nevsimol ze by som nieco odpojil.. Citovat
paji307 Odesláno 2. červen 2010 Autor Odesláno 2. červen 2010 tie som samozrerjme skontroloval,a su ok Citovat
paji307 Odesláno 2. červen 2010 Autor Odesláno 2. červen 2010 vsetko funguje,klima,vyhrievanie okna,vnutorny okruh...len podsvietenie nejde Citovat
Jurko307 Odesláno 5. červenec 2010 Odesláno 5. červenec 2010 mas prasknutu žiarovku na podsvietení su tam tri ja mam automaticku klimu a musel som ju celu vybrat aby som sa k nim dostal .. stačí že je jedna prasknuta a nebudu svietit gombiky je to na prd spravene bo ziarovky su zapojene do serie a kebyze su paralelne pri odpaleni jednej by svietili aspon ostatne Citovat
paji307 Odesláno 6. červenec 2010 Autor Odesláno 6. červenec 2010 a ako sa k nim dostanem?..mal som cely panel vonka...ale netusim ako ho rozobrat...a bal som sa aj tych laniek na ovladanie Citovat
jirka307 Odesláno 7. červenec 2010 Odesláno 7. červenec 2010 nahmatat ze spodu od popelníku a otočit proti směru hodinových ručiček Citovat
janci.b989 Odesláno 7. červenec 2010 Odesláno 7. červenec 2010 Ja som namiesto žiaroviek dal LED diódy a je kľud s ich vymieňaním. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.