durooo Odesláno 27. květen 2010 Odesláno 27. květen 2010 ahojte mam mokry vzuchovy filter,neviete cim to je , stretol sa stym niekto?dik Citovat
janou Odesláno 27. květen 2010 Odesláno 27. květen 2010 Aky máš motor? Na 2,0 hdi sa vzduch nasáva cez trubicu z ľaveho podblatníka . Pokiaľ si hodne jazdil po mokrom a nemáš dobre uchytený plastový podblatník aj s krytkami je to možné .Mňa to stálo novú váhu vzduchu. Je pravda že som ho hodne naháňal (chýbala mi krytka) a za ten deň som spravil cca 500km. Citovat
janou Odesláno 27. květen 2010 Odesláno 27. květen 2010 Ešte ma napadlo , vtedy som mal filter bez tej plste od spodu. Tá plsť má údajne zabraňovať namokaniu papiera. Citovat
durooo Odesláno 27. květen 2010 Autor Odesláno 27. květen 2010 mam 2.0 hdi 80kw, ano je tam pod blatnikom,ale kritky mam uchytene a mna to stalo uz 2 x vahu vzduchu a mal som aj taky filter ale j ten premokol... Citovat
janou Odesláno 27. květen 2010 Odesláno 27. květen 2010 Potom asi nepomôžem ,jedine poriadne poutesňovaťokolo podblatníka. Citovat
durooo Odesláno 27. květen 2010 Autor Odesláno 27. květen 2010 ok nejako to musim utesnit aby tam nesla voda,novu vahu vzduchu sa mi nechce kupovat zas:) rozmyslal som aj ze skratim tu trubku na nasavanie vzduchu...uvidime, a diky Citovat
BV406 Odesláno 27. květen 2010 Odesláno 27. květen 2010 ve vlhkem pocasi bude vzduchac vzdycky trochu vlhky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.