Dandy123 Odesláno 27. květen 2010 Odesláno 27. květen 2010 Mám 306 Cabrio 96 a dnes jsem otevřel kapotu, když bylo nastartováno a stříkalo mi u chladiče na pravé straně, jakoby pod tím otočným ventilem. Netuším co by to mohlo být, zda netěsní, či prdlo něco a nebo něco jiného. Na okolí se objevovaly šedivé kapky. Nebylo zrovna čím to vyfotit, tak kdyžtak dodám dodatečně, ale našel jsem na netu něco pro znázornění co mám na mysli. Děkuji moc za pomoc. [upravil dne 27/5/10 Dandy123] Citovat
dolly1010 Odesláno 27. květen 2010 Odesláno 27. květen 2010 ten otočnej ventil jak píšeš je odvzdušňovák. Koukni jestli těsní Citovat
Dandy123 Odesláno 28. květen 2010 Autor Odesláno 28. květen 2010 jéé..díky moc za vysvětlení.. jsem laik vtomto... Jsem se nato dneska díval a byl ze všech stran mokrej, tak to vypadá, že netěsní. Nějaké těsnění koupit či ten ventil? A nebo ho něčím omotat? Citovat
ozzy56 Odesláno 28. květen 2010 Odesláno 28. květen 2010 při vypnutém motoru ho vyšroubuj ven, bude tam ,O\' kroužek-ten vyměň Citovat
Dandy123 Odesláno 24. červen 2010 Autor Odesláno 24. červen 2010 tak jsem to vyměnil...koupil ještě nějakou sračku na utěsňování chladičů a nic...stále to stříká..nebo spíše rosí...a dokonce mi teče i zespoda u ventilu, když stojím na místě.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.