Lukas309 Odesláno 8. březen 2011 Autor Odesláno 8. březen 2011 Tak dneska v německu objednanej a rovnou zaplacenej stavitelnej podvozek. Za necelých 4500 to myslím svůj účel splní. Citovat
Lukas309 Odesláno 14. březen 2011 Autor Odesláno 14. březen 2011 Tak dneska byl trochu čas, tak jsem v autě uklidil a nafotil ty nové zadní sedačky. Sice jsou v o něco horším stavu než ty původní, ale nebudou se sklápět při každém větším brždění. Citovat
Lukas309 Odesláno 14. březen 2011 Autor Odesláno 14. březen 2011 A bohužel jsem zjistil, že ani zrcadlová folie není nesmrtelná :-) čekal jsem, že to vydrží déle, ale bohužel ne. Nezbývá, než našetřit na nové pokovení a to snad pár let vydrží. Citovat
Lukas309 Odesláno 15. březen 2011 Autor Odesláno 15. březen 2011 Tak už je doma :-) teď už jen zgenerálkovat motor, zrepasovat brzdy a všechno to půjde na auto. Jsem na to zvědavej, ale za ty peníze to rozhodně nemá chybu. Citovat
309GT Odesláno 15. březen 2011 Odesláno 15. březen 2011 Paráda:super To je TA Technix? Jinak zkusil bych ty mlhovky stříknou stříbrnou barvou:myslim Citovat
Lukas309 Odesláno 15. březen 2011 Autor Odesláno 15. březen 2011 Nene je to Raceland, ale co jsem četl na fórech tak spokojenost. No stříbrnou barvou jsem měl stříknuté ty stínítka a ty už jsou taky špatný. Nejlepší bude to nechat znovu pokovit. V jedný fimrě mi řekli ca 200 za parabolu tak to není tak strašná cena. Teď přes léto to řešit nebudu, ale na podzim je nechám zrenovovat aby na zimu byly OK Citovat
309GT Odesláno 15. březen 2011 Odesláno 15. březen 2011 Moje dneska odjela do jatek:fnuk:nevim Citovat
Lukas309 Odesláno 15. březen 2011 Autor Odesláno 15. březen 2011 Toho tvého je škoda no, ale tak jednou tak dopadne i to moje bohužel :-( není to GTi a o tyhle maloobsahy není zájem. Citovat
309GT Odesláno 16. březen 2011 Odesláno 16. březen 2011 Tak tak.Ono všeobecně o to neni moc zájem,a když jo tak za cenu že nemá smysl ráno vstávat a jít na úřad na přepis... Citovat
Rejty Odesláno 16. březen 2011 Odesláno 16. březen 2011 TAK SEM ZVEDAVEJ...JA PO ZKUSENOSI S TIMHLE PODVOZKEM,JELIKOZ V MAXXX,JOM,RACELAND,SUPERSPORT SOU STEJNY VYROBKY JINAK SE JMENUJOU TAKZE FAKT UZ NE..SVEZL SEM SE NA KONI S PRUZINAMA EIBACH, TAK TOHLE JE VARIANTA,DO KTERE BYCH EL V TVEM PÍPADĚ JÁ ALE UVIDÍME JAK BUDES SPOKOJEN:) Citovat
Lukas309 Odesláno 16. březen 2011 Autor Odesláno 16. březen 2011 Tak je mi jasný, že to není super třída, ale za tu cenu na 1.1 teda vlastně už skoro 1.4 to bude myslím dostatečný. Mě jde hlavně o snížení, nějak extra s tím autem střihat zatáčky stejně nejdou. :-) Původně jsem měl mít KONI od 309GT, ale pošta je zničila, pak jsem měl nabídku na tuhostně stavitelnej KONI, bohužel z toho taky sešlo takže jsem šel tímto směrem. Bohužel peníze netisknu :-) Citovat
309GT Odesláno 17. březen 2011 Odesláno 17. březen 2011 Střihat zatáčky jdou i na sériovém podvozku když je v cajku,to mi věř jel jsem v Golfem IV na podvozku supersport a byla to vcelku pohoda...tak jestli je to skoro totéž tak bych se toho nebál... Citovat
Lukas309 Odesláno 17. březen 2011 Autor Odesláno 17. březen 2011 Já si taky myslím, že na to moje ježdění to je dostatečný. Uvidíme časem, ale je na to 2 roky záruka takže v případě že něco odejde není problém reklamace. (v případě že to neodejde díky našim silnicím :-D ) Citovat
Lukas309 Odesláno 17. březen 2011 Autor Odesláno 17. březen 2011 Něco na to asi spadlo a byl ohnutej tlumič. Já to neviděl, ale psal mi to 309GT takže předpokládám, že nemá potřebu lhát když by z toho mohl mít peníze. Citovat
Lukas309 Odesláno 17. březen 2011 Autor Odesláno 17. březen 2011 Netuším, ale prý se to vrátilo, že byla poškozená zásilka a byl ohnutý jeden tlumič. Těžko říct co na to mohlo spadnout nebo co se s tím mohlo stát, ale teď už je to jedno. Auto je i s podvozkem po smrti. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.