snowboy Odesláno 16. říjen 2004 Odesláno 16. říjen 2004 Hledam nejakyho \"specialistu\" na GTIcko, hlavne na motor. Najde se tu nejaky? Thanx Citovat
voštík Odesláno 16. říjen 2004 Odesláno 16. říjen 2004 no za specialistu se sice nepovazuju, ale uz jsem to mel parkrat rozebrany. Co bys potreboval vedet? Citovat
lkr@cbox.cz Odesláno 16. říjen 2004 Odesláno 16. říjen 2004 Ahoj, ja sem jeste zadny nerozebiral, ale uz sem tri zadrel Citovat
impact Odesláno 16. říjen 2004 Odesláno 16. říjen 2004 Napsán autorem lkr@cbox.cz Ahoj, ja sem jeste zadny nerozebiral, ale uz sem tri zadrel Jeho poslechni, ale pak udělej pravý opak. Citovat
lkr@cbox.cz Odesláno 18. říjen 2004 Odesláno 18. říjen 2004 Ten posledni motor co mam, je po GO a drzi uz vic jak rok . Mozna ty pred tim nevydrzeli, ze jsem je odmitl opravovat a radsi hned menil, kdo vi ..... Citovat
snowboy Odesláno 18. říjen 2004 Autor Odesláno 18. říjen 2004 No vidim, ze se dokazete bavit o vsem vsude, ale ne moc k veci. Citovat
impact Odesláno 18. říjen 2004 Odesláno 18. říjen 2004 Napsán autorem snowboy No vidim, ze se dokazete bavit o vsem vsude, ale ne moc k veci. Hele ozvali se ti minimálně dva, tak nadhoď otázku... jinak se odpovědi fakt nedočkáš. Citovat
snowboy Odesláno 18. říjen 2004 Autor Odesláno 18. říjen 2004 Asi to uz na diskuzi po kouskach bylo, ale pohromade je to urcite lepsi Takze: Motor 1.9 z 205 GTI, 102HP tusim. Za jizdy pri prudsim pridani plynu zacne kuckat a je jedno na jakej rychlostni stupen a je to spis v dolni polovine otacek. Je to temer stejne pri studenem a zahratem motoru. Na prazdno(na miste) je to v pohode, jde za plynem hned. Svicky jsou fungl, rozdelovac, kabely a palec taky, stejne tak lambda. Predstih je serizenej. Volnobezny otacky pri zahratem motoru cca 900, napeti na kontrolnim konektoru 6,4-6,8V. Dela to jak na normalni vzduchovej filtr i na GREENa. Vaha vzduchu by mela byt OK, posunul jsem jezdce a pri promereni se hodnota odporu meni bez problemu. Vstriky jsem nechal zkontrolovat-taky OK. A nic dalsiho mne uz nenapada. Snad jen to, ze mne to pekne sejri. Takze? Citovat
voštík Odesláno 18. říjen 2004 Odesláno 18. říjen 2004 no tak to jsi vyjmenoval snad vsechny mozne priciny Moc moznocti teda nemas. Co tesnost saciho potrubi? Svorky, tesneni na sani - hlava? Jo a co je to ten kontrolni konektor? Podle chytre knihy o ECU je napeti 5V, tuhletu hodnotu jsem nikde nevidel, ale neznamena to, ze to je problem. Jen nevim, co myslis tim kontrolnim konektorem Mozna bych jeste zkusil jinou vahu vzduchu, protoze muze hazet proste jiny odpor, nez ma a pak je z toho ECU trosku mimo. A jeste zkus promerit ruzne teplotni cidla. A taky mozna regulatory tlaku paliva........ mozna. Podle toho, co jsi uz vyjmenoval, tak moc moznosti tam neni. Bohuzel nemam moc pristup k netu, takze nevim, kdy se tu zase objevim, ale kdyztak zavolej. Citovat
snowboy Odesláno 18. říjen 2004 Autor Odesláno 18. říjen 2004 To Vostik : 1, Jak budu u auta, zavolam, takhle naslepo je to na .... 2, Ten konektor je v krabici pred akumulatorem, vlevo ve smeru jizdy, jsou tam nejaky relatka, tusim, ze k ventilatoru ... to napeti je definovano 6,8 V +/- 1V, je to v knizce, jmenuje se Opravy a udrzba P-205 ( za 590,-). Hadice a svorky jeste omrknu, teplotni cidla se mi nezdaj, teplota na to vliv nema, dela to teply i studeny. Ted mne napadlo, ma GTIcko jiny palivovy cerpadlo nez treba 1,2 nebo 1,4? Myslim tim tlaky? To je jedina vec, co jsem tak nejak vynechal , nejsem si jisty, co tam mam za cerpadlo .... Citovat
lkr@cbox.cz Odesláno 18. říjen 2004 Odesláno 18. říjen 2004 GTicko ma 100pro jine cerpadlo. Zitra jak budu v praci tak muzu zjistit, kolik ma presne davat. Jinak skusils treba GO ?? Citovat
snowboy Odesláno 19. říjen 2004 Autor Odesláno 19. říjen 2004 To ikr : No GO jsem nezkousel, zatim se mi to nejevi nutne a snad jeste dlouho nebude. Stejne s kabrioletem najezdim jen par kilaku Pokud zjistis, jake jsou ty tlaky, bude to super. Citovat
lkr@cbox.cz Odesláno 19. říjen 2004 Odesláno 19. říjen 2004 Tady jsou ty udeja pekne rozepsany http://www.tuning.cz/frenkyh/ Citovat
snowboy Odesláno 22. říjen 2004 Autor Odesláno 22. říjen 2004 Vymenil jsem cerpadlo a uz je to OK. Zadne kuckani, proste tak jak to ma byt. Diky za informace:papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.