elton Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 Super, vyber nějakou moc pěknou zahrádku. Jinak se v 5008mě spí fakt dobře, vyzkoušeno:D Citovat
elton Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 Přemo, s tebou počítám už automaticky:papa Citovat
elton Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 Přemku, ale dokážeš reakovat nezkutečně rychle:mrk nestíhám to ani napsat:D Citovat
Přema Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 No to víš.....tak jako v autě......pořád plný plyn.... Citovat
Pe.Tr Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 Sobota nebo neděle? Neděli bych zvladl. Citovat
Přema Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 Citrokoly neberem........:P:P:P:P:D:D [upravil dne 15-7-10 Přema] Citovat
elton Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 Super, hodíme to na neděli:potlesk bude minisrázek na prajskej:D Citovat
jjxing Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 Jooo, chlapi. Málem jsem zapomněl důležitou otázku. Jaké žárovky jsou ve světlech pro denní svícení. Rád bych tam už hned dokoupil LED žárovky , ať to v kontrastu s xenony nevypadá tak blbě a chudobně jako v originálu. Citovat
Přema Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 Počítej tím pádem s hláškou o prasklé žárovce.....a co vím tak denní se pro ČR musí zvlášt aktivovat aby svítili...21W celosklo A když svítí xenon, nesvítí denní a naopak [upravil dne 15-7-10 Přema] Citovat
elton Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 V reflektoru je přímo žárovka na dení svícení. Musí být aktivována aby nesvítil hlavní světlomet, já to aktivované nemám. [upravil dne 15/7/10 elton] Citovat
Pe.Tr Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 bavime se o nedeli 25.7. že? Přemo jestli tě to tak trápí tak si vemu 807 , to je to nejmenší , jen děti tě ukamenují bo tam není dvd:D Citovat
jjxing Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 No to vím, že je tam přímo žárovka na D svícení. Taková ta klasická, hnusně žlutá A dá se to tedy nějak řešit? Citovat
Přema Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 Peto......však mě znáš ne......... Citovat
elton Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 Původně zaslal: jjxing No to vím, že je tam přímo žárovka na D svícení. Taková ta klasická, hnusně žlutá A dá se to tedy nějak řešit? Určitě se to dá řešit, budeš první tuner 5008my:D Citovat
Přema Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 Původně zaslal: jjxing No to vím, že je tam přímo žárovka na D svícení. Taková ta klasická, hnusně žlutá A dá se to tedy nějak řešit? Když tam dáš diodovku a nebude ti u toho svítit xenon....a to nebude tak s tou diodovkou neuděláš tolik světla jako s obyč žárovkou....ta malá parabolka je dělaná na obyč a dioda bude mít jiný uhel vyzařování.... Citovat
jjxing Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 Seru na tuning. Z toho sem vyrostl před 15 lety. Jen by to mohlo vypadat lépe, když už tam mám tolik xenonovek Citovat
elton Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 Myslím si, že taky nebudeš mít tu dení žárovku aktivovanou:myslim Citovat
Přema Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 Dle fotky světla se ta žárovka bude asi fakt \"super\" vyměnovat:blicismajlik:blicismajlik Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.