Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Jooo, chlapi. Málem jsem zapomněl důležitou otázku. Jaké žárovky jsou ve světlech pro denní svícení. Rád bych tam už hned dokoupil LED žárovky , ať to v kontrastu s xenony nevypadá tak blbě a chudobně jako v originálu.

Odesláno

Počítej tím pádem s hláškou o prasklé žárovce.....a co vím tak denní se pro ČR musí zvlášt aktivovat aby svítili...21W celosklo

A když svítí xenon, nesvítí denní a naopak

[upravil dne 15-7-10 Přema]

Odesláno

V reflektoru je přímo žárovka na dení svícení. Musí být aktivována aby nesvítil hlavní světlomet, já to aktivované nemám.

[upravil dne 15/7/10 elton]

Odesláno
Původně zaslal: jjxing

No to vím, že je tam přímo žárovka na D svícení. Taková ta klasická, hnusně žlutá :D A dá se to tedy nějak řešit?

Určitě se to dá řešit, budeš první tuner 5008my:D

Odesláno
Původně zaslal: jjxing

No to vím, že je tam přímo žárovka na D svícení. Taková ta klasická, hnusně žlutá :D A dá se to tedy nějak řešit?

Když tam dáš diodovku a nebude ti u toho svítit xenon....a to nebude tak s tou diodovkou neuděláš tolik světla jako s obyč žárovkou....ta malá parabolka je dělaná na obyč a dioda bude mít jiný uhel vyzařování....

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...