Andreww Odesláno 13. květen 2010 Odesláno 13. květen 2010 Je to už sice 3 roky, co ji vlastním, ale teprve teď jsem se odhodlal vám ji představit:D Takže se jedná o P306 1.4 vyrobenou v roce 1997. Do ČR dovezena 2007 jako bouračka z Belgie a jsem v ČR první majitel. Auto mělo při dovozu na tachometru 95tis. Výbava byla tak nějak minimální... sice měla okna i šíbr v elektrice, ale bez otáčkoměru a přední mlhovky dodělávané. Nyní má předek z posledního faceliftu, přední čiré lampy, sedačky z verze XS a dokonce již zmiňovaný otáčkoměr:aut [upravil dne 21/5/12 11:29 od Andreww] Citovat
Andreww Odesláno 13. květen 2010 Autor Odesláno 13. květen 2010 Po dovozu... [upravil dne 3/1/11 18:27 Andreww] Citovat
Andreww Odesláno 13. květen 2010 Autor Odesláno 13. květen 2010 ... [upravil dne 3/1/11 18:27 Andreww] Citovat
Andreww Odesláno 13. květen 2010 Autor Odesláno 13. květen 2010 ... [upravil dne 3/1/11 18:28 Andreww] Citovat
Andreww Odesláno 13. květen 2010 Autor Odesláno 13. květen 2010 ... [upravil dne 3/1/11 18:28 Andreww] Citovat
Andreww Odesláno 13. květen 2010 Autor Odesláno 13. květen 2010 Odstrojeno a čekalo na díly [upravil dne 3/1/11 18:28 Andreww] Citovat
Andreww Odesláno 13. květen 2010 Autor Odesláno 13. květen 2010 Jedna z prvních fotek v novém bydlišti vozu. Nově mělo komplet čirou optiku a kola Stilauto 6Jx14 [upravil dne 3/1/11 18:38 Andreww] Citovat
Andreww Odesláno 13. květen 2010 Autor Odesláno 13. květen 2010 Jelikož stávající kola měli ET37 a s podložkama si nechtěly rozumět, nahradily je kola RSW 6Jx14. Větší se mi nechtějí tahat a TP je taky nedovoluje:aut [upravil dne 3/1/11 18:43 Andreww] Citovat
Andreww Odesláno 13. květen 2010 Autor Odesláno 13. květen 2010 Detail lehce zezadu [upravil dne 3/1/11 18:45 Andreww] Citovat
Andreww Odesláno 13. květen 2010 Autor Odesláno 13. květen 2010 a zepředu [upravil dne 3/1/11 18:46 Andreww] Citovat
OK406 Odesláno 13. květen 2010 Odesláno 13. květen 2010 Musím jen pochválit:super:potlesk:potlesk:potlesk A co interier?? Citovat
Andreww Odesláno 13. květen 2010 Autor Odesláno 13. květen 2010 A aby se neděly změny jen vně vozu, šly do laku i nějaké díly z palubky + přibyla lišta nad schránkou spolujezdce [upravil dne 3/1/11 18:46 Andreww] Citovat
Andreww Odesláno 13. květen 2010 Autor Odesláno 13. květen 2010 a druhá půle [upravil dne 3/1/11 18:47 Andreww] Citovat
Andreww Odesláno 13. květen 2010 Autor Odesláno 13. květen 2010 Původně zaslal: OK406 Musím jen pochválit:super:potlesk:potlesk:potlesk A co interier?? Díky. Ještě na tom pracuju:super Za chvíli mám hotovo. Citovat
Andreww Odesláno 13. květen 2010 Autor Odesláno 13. květen 2010 A úprava zadních lamp. Nechtěl jsem mít sériové, tak jsem si koupil \"diskolampy\". Takže úpravička. [upravil dne 3/1/11 18:44 Andreww] Citovat
Andreww Odesláno 13. květen 2010 Autor Odesláno 13. květen 2010 A trochu zboku. A je i umyto:mrk [upravil dne 3/1/11 18:47 Andreww] Citovat
Andreww Odesláno 13. květen 2010 Autor Odesláno 13. květen 2010 Na foto je sice zafoliované celé auto, ale aktuálně už přední boční nejsou ( pětisetkorunová pokuta mě vyléčila:D ) [upravil dne 3/1/11 18:49 Andreww] Citovat
Qcko Odesláno 13. květen 2010 Odesláno 13. květen 2010 Nemal si tu uz raz vlakno o aute? Tieto obrazky som uz niekde videl ... kazdopadne paradicka, ako sa da z auta v stave na prvom obrazku vytvorit nieco take ako mas teraz Citovat
Andreww Odesláno 13. květen 2010 Autor Odesláno 13. květen 2010 A znovu zabroušení do interiéru. Sedačky nastoupily z XSka [upravil dne 3/1/11 18:49 Andreww] Citovat
Andreww Odesláno 13. květen 2010 Autor Odesláno 13. květen 2010 Původně zaslal: Qcko Nemal si tu uz raz vlakno o aute? Tieto obrazky som uz niekde videl ... kazdopadne paradicka, ako sa da z auta v stave na prvom obrazku vytvorit nieco take ako mas teraz Obrázky byly k vidění tak všelijak. Ale celistvé vlákno o autě jsem ještě neměl. Teď už budu aktualizovat jen tady. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.