KeiTynka Odesláno 6. květen 2010 Odesláno 6. květen 2010 Tak jsem se konečně taky rozhodla představit vám ty svoje poklady... Vezměmě to tedy postupně.... Minulý rok jsem si pořídila svůj první poklad a to 106 S16, r.v. 2000. Výbavou sice nic zvláštního ( el.okna, el.zrcátka, 2 pytle, servo, šíbr), ale tomu, co se skrývalo pod kapotou, prostě nešlo odolat... Jak se ukázalo, byla takhle potvůrka obdařená i laděnými svody a komplet výfukem Inoxcar.... Pic. No. 1 - První foto u mě před domem ( Btw. ta 106 vedle stojící byla v tu dobu taky ještě moje) [upravil dne 6.5.2010 KeiTynka] Citovat
KeiTynka Odesláno 6. květen 2010 Autor Odesláno 6. květen 2010 pak přišla kolečka ..... [upravil dne 6.5.2010 KeiTynka] Citovat
KeiTynka Odesláno 6. květen 2010 Autor Odesláno 6. květen 2010 ... a jezdilo se po srazech.... Citovat
KeiTynka Odesláno 6. květen 2010 Autor Odesláno 6. květen 2010 ... pak ale přišel den, který jsem doufala, že nikdy nepřijde... v podvečer 19.2.2010 si v klidu stojím na křižovatce, čekám na zelenou a najednou slyším krátké písknutí brzd, ani jsem se nestihla otočit, rána a \"díky\" jednomu člověku (nechci být sprostá) s 2,67 promile na žíle, bez řidičáku i povinného ručení se stalo tohle.... [upravil dne 6.5.2010 KeiTynka] Citovat
KeiTynka Odesláno 6. květen 2010 Autor Odesláno 6. květen 2010 ... a dopadlo to tak, že autí si ode mě vzal můj přítel a pustil se \"vesele\" do oprav.... ... autí už je zpátky od klempíře.... Citovat
KeiTynka Odesláno 6. květen 2010 Autor Odesláno 6. květen 2010 ... zpět se starou kapotou ( která tam samozřejmě nezůstane), zavařeným nárazníkem .... [upravil dne 6.5.2010 KeiTynka] Citovat
KeiTynka Odesláno 6. květen 2010 Autor Odesláno 6. květen 2010 ... a pracuje se na něm dále.... dokud tam budou 14\"ky, tak jsou nasazeny 20mm podložky.... ... vše odrezeno, ošetřeno, namazáno, nastříkáno..... [upravil dne 6.5.2010 KeiTynka] Citovat
KeiTynka Odesláno 6. květen 2010 Autor Odesláno 6. květen 2010 ... autí dostává nový volant zn. Victor.... Citovat
KeiTynka Odesláno 6. květen 2010 Autor Odesláno 6. květen 2010 ... abychom toho neměli málo tak do toho přišel můj nový poklad... r.v. 7/2002, a vše úplně v sérii.... takže pro mě vše hezky od začátku.... ( výbavy ještě méně... el. okna, 2 pytle, servo) ...první foto po příjezdu domů Citovat
KeiTynka Odesláno 6. květen 2010 Autor Odesláno 6. květen 2010 ... dostalo staro-nová kola.... Citovat
KeiTynka Odesláno 6. květen 2010 Autor Odesláno 6. květen 2010 ... a po výměně základních věcí ( rozvody, oleje, filtry) tu máme další dáreček v podobě sání od Racelandu a během pár dalších dnů přibude K&N filtr... Citovat
Qcko Odesláno 6. květen 2010 Odesláno 6. květen 2010 Žena s takymto pristupom k auto, to uz hej ... mas to paradne aj ty aj tvoj boyfriend Viem si predstavit tvoje pocity ked do teba vpalil ten opilec, mna to stalo jedno auto, bohuzial to bol totalka na mieste, par fotiek pre predstavu http://img337.imageshack.us/img337/6959/damage1e.jpg http://img291.imageshack.us/img291/492/damage3.jpg http://img180.imageshack.us/img180/1470/damage6.jpg http://img718.imageshack.us/img718/269/damage7.jpg Citovat
KeiTynka Odesláno 6. květen 2010 Autor Odesláno 6. květen 2010 Taky \"pěkný\"... Já bych je normálně ... jenže nezmůžeš nic, panáček dostal možná podmínku a nějakou pokutu.... Citovat
Qcko Odesláno 6. květen 2010 Odesláno 6. květen 2010 Jasne, na 2 roky mu zobrali vodicak a dostal podmienku, nic nenarobis, ale hlavne ze sa nic nestalo nam Citovat
Voighta Odesláno 6. květen 2010 Odesláno 6. květen 2010 Černá se mi moc líbý a červená se už taky hezky vybarvuje Citovat
Alesek Odesláno 6. květen 2010 Odesláno 6. květen 2010 Keity: Nemám slov dokonalost sama, těším se až se uvidíme, a až uvidím tvůj nový pokládek:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.