Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

\"Moje\" dva poklady ( 106 S16 )


Recommended Posts

Odesláno

Tak jsem se konečně taky rozhodla představit vám ty svoje poklady... :)

Vezměmě to tedy postupně....

Minulý rok jsem si pořídila svůj první poklad a to 106 S16, r.v. 2000. Výbavou sice nic zvláštního ( el.okna, el.zrcátka, 2 pytle, servo, šíbr), ale tomu, co se skrývalo pod kapotou, prostě nešlo odolat... :) Jak se ukázalo, byla takhle potvůrka obdařená i laděnými svody a komplet výfukem Inoxcar....

Pic. No. 1 - První foto u mě před domem ( Btw. ta 106 vedle stojící byla v tu dobu taky ještě moje)

[upravil dne 6.5.2010 KeiTynka]

Odesláno

... pak ale přišel den, který jsem doufala, že nikdy nepřijde...

v podvečer 19.2.2010 si v klidu stojím na křižovatce, čekám na zelenou a najednou slyším krátké písknutí brzd, ani jsem se nestihla otočit, rána a \"díky\" jednomu člověku (nechci být sprostá) s 2,67 promile na žíle, bez řidičáku i povinného ručení se stalo tohle....

[upravil dne 6.5.2010 KeiTynka]

Odesláno

... a pracuje se na něm dále.... dokud tam budou 14\"ky, tak jsou nasazeny 20mm podložky....

... vše odrezeno, ošetřeno, namazáno, nastříkáno.....

[upravil dne 6.5.2010 KeiTynka]

Odesláno

... abychom toho neměli málo tak do toho přišel můj nový poklad... :mrk

r.v. 7/2002, a vše úplně v sérii.... takže pro mě vše hezky od začátku.... :) ( výbavy ještě méně... el. okna, 2 pytle, servo)

...první foto po příjezdu domů

Odesláno

... a po výměně základních věcí ( rozvody, oleje, filtry) tu máme další dáreček v podobě sání od Racelandu a během pár dalších dnů přibude K&N filtr...:cool:

Odesláno

Žena s takymto pristupom k auto, to uz hej :) ... mas to paradne aj ty aj tvoj boyfriend :cool:

Viem si predstavit tvoje pocity ked do teba vpalil ten opilec, mna to stalo jedno auto, bohuzial to bol totalka na mieste, par fotiek pre predstavu :bojim

http://img337.imageshack.us/img337/6959/damage1e.jpg

http://img291.imageshack.us/img291/492/damage3.jpg

http://img180.imageshack.us/img180/1470/damage6.jpg

http://img718.imageshack.us/img718/269/damage7.jpg

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...