rybaadal Odesláno 1. květen 2010 Odesláno 1. květen 2010 Mám dotaz..zkusil někdo tento filtr demontovat a jaký to má výsledek? Citovat
Pe.Tr Odesláno 1. květen 2010 Odesláno 1. květen 2010 sposta lidi uz ho ma venku , hledej demontaz fapu . Citovat
Pe.Tr Odesláno 1. květen 2010 Odesláno 1. květen 2010 kluci jezdi tady http://www.fapoff.cz/vseobecne_informace Citovat
rybaadal Odesláno 1. květen 2010 Autor Odesláno 1. květen 2010 Díky, taky jsem už tu firmu našel na netu..jen se zatím zajímám. mám peugeota teptve 14 dní.. Ale až se mi ozve kontrolka, nechám ho demontovat Citovat
jozef48 Odesláno 1. květen 2010 Odesláno 1. květen 2010 Hm, robi to niekto aj na slovensku? Z vychodu to mam dosť ďaleko Citovat
macik.83 Odesláno 2. květen 2010 Odesláno 2. květen 2010 Kolik tak muze byt cena? Na 407 2.0 HDI Citovat
ace11 Odesláno 2. květen 2010 Odesláno 2. květen 2010 macik.83 čti to fórum, Pe.Tr dal odkaz a tam jsou ceny za odtsranění FAPka http://www.fapoff.cz/peugeot Citovat
rybaadal Odesláno 2. květen 2010 Autor Odesláno 2. květen 2010 Ta firma chce za úpravu, t.j. demontáž filtru a úpravu softvéru 5000,- Kč Citovat
macik.83 Odesláno 2. květen 2010 Odesláno 2. květen 2010 Ace11: Ty jo, ja tam cumel a uplne jsem to prehlid, dik. Asi bych mel omezit ten prisun piva Citovat
ace11 Odesláno 2. květen 2010 Odesláno 2. květen 2010 v pohode... jen si dej jeste jedno na me Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.