Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

viem ze toto neni honda club ale snad mi tu nieto poradi


VladoHA

Recommended Posts

Guest servisman

co tak zajet do servisu honda a dají ti vědět,kolega má sice Hondu ale taky o právě řešil přes něj jaký tam má býti tak mu řekli a on pak koupil za poloviční cenu oproti nim. A na honda club jsi nekoukal??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozeral som na honde ale nik mi tam nic nenapisal tak netusim ci vsetci maju manual alebo co ale ja potrebujem vybrat jednu trubku co je od chladenia oleja aby som ju vymenil lenze neaky olej vytecie a neviem kade ho tam naliat spet ci cez mierku alebo je tam niekde schovany napustaci sroub a ci tam olej liat ked je motor nastartovany alebo vypnuty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

podle mne olej líti při klidném stavu pokud je převodovka bez oleje a míti motor nastartovaný a pak líti olej to mne připadá jako blbost.Ono výměna oleje v automatické převodovce je podle mne u všech stejné jen olej je jiný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale tam olej ostane ono mi nevytecie vsetko lebo ta trubka ide do chladica oleja tak vytecie len neake mnozstvo lebo ked som menil na passate automat tak tam sa olej tlacil od spodu a ked bol nastartovany aby ten olej tahalo dalej tak prave toto neviem ako je to u toho ryzojeda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...