106sťák Odesláno 21. listopad 2010 Odesláno 21. listopad 2010 106sťák - já potom taky bádám...dělá mi to to samý a jak se to projevuje u tebe?abych se přiznal to auto bylo moje a já mu to prodal ale to bylo před rokem a je tak trochu laik,i když já taky ale ted co mám tohle a hrabu se v tom skoro každej den tak už něco vím:D ale tohle je teda záhada,měli sme to na heveru,a točil sem s kolem kolem dokola ale nic slyšet nebylo a tak sem bral i když zbytečně za čepy a ramena a taky nic,pak sem vzal za poloosu a měla majinko vůli ale to asi tím že to kolo bylo vyvěšený,jako volný,slyšel sem to jako v manžete tý vnitřní a prostě nic jinýho,ani ložo to není teda myslím v kole,vůle nikde,podběh nedrhne,he Citovat
106sťák Odesláno 21. listopad 2010 Odesláno 21. listopad 2010 a je to jenom při rozjezdu? Při přeřazení to nedělá? ee při řazení to nedělá,jen prostě když se popojíždí v koloně tak to je slyšet a když se jede normálně tak to slyšet není asi kuli motoru a pak když se zpomaluje tak na 30 tak to zase je slyšet Citovat
106sťák Odesláno 21. listopad 2010 Odesláno 21. listopad 2010 snad na to příjdeš a pak dej vědět:papa Citovat
Guest Alpinka Odesláno 21. listopad 2010 Odesláno 21. listopad 2010 Mátě někdo prosím zkušenosti nebo recenzi na kola Ronal? Citovat
kujon106 Odesláno 21. listopad 2010 Odesláno 21. listopad 2010 Ronaly jsou dobrý kola, kvalitní. S nima chybu neuděláš Citovat
Guest Alpinka Odesláno 21. listopad 2010 Odesláno 21. listopad 2010 tak to jsem ráda, vybrala jsem si totiž jedny dost ujeté http://www.tuning-centrum.cz/product/61529-alu-kola-ronal-urs-velikost-55x14-1ks Citovat
winco Odesláno 21. listopad 2010 Odesláno 21. listopad 2010 tie macikovske kola su paradne ale tak na auto by išli akurat tak v zime a to máš dosť odvahu ked to chceš na auto Citovat
kujon106 Odesláno 21. listopad 2010 Odesláno 21. listopad 2010 Tyhle medvídkový kola se tušim dávaly na nějaký clio, je to ujetý, ale má to styl Citovat
Guest Alpinka Odesláno 21. listopad 2010 Odesláno 21. listopad 2010 no hlavně s medvídkama na kolech už si manžel moje autko asi nikdy nepůjči Citovat
winco Odesláno 21. listopad 2010 Odesláno 21. listopad 2010 tak to už len kôli tomu by som si to tam na tovjom mieste dal a máš pravdu....ja byť na mieste tvojho manžela tak auto už nikdy nešoferujem Citovat
kujon106 Odesláno 21. listopad 2010 Odesláno 21. listopad 2010 Není chlap jako chlap já bych třeba, když bych s gti jezdil v zimě, klidně ty gumídky koupil taky a jezdil na nich. Přijde mi to totiž jako docela fun a líbí se mi to Citovat
go.play Odesláno 22. listopad 2010 Odesláno 22. listopad 2010 no pardon, ale já bych na těhle kolech nevyjel snad ani v noci Citovat
106sťák Odesláno 22. listopad 2010 Odesláno 22. listopad 2010 o víkendu sem zkoušel jak by vypadal zadek o trochu nižší [upravil dne 22/11/10 10:46 106sťák] Citovat
106sťák Odesláno 22. listopad 2010 Odesláno 22. listopad 2010 ještě z boku..měl sem to na heveru [upravil dne 22/11/10 10:47 106sťák] Citovat
winco Odesláno 22. listopad 2010 Odesláno 22. listopad 2010 Není chlap jako chlap já bych třeba, když bych s gti jezdil v zimě, klidně ty gumídky koupil taky a jezdil na nich. Přijde mi to totiž jako docela fun a líbí se mi to ja mám na zimu plechače kere su po novom v červenej farbe a to už som si vypočul dosť vysmechov od ludi a ne to ešte keby mám macikov ale tak máš pravdu je to dosť funny Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.