pyrone Odesláno 4. leden 2012 Odesláno 4. leden 2012 nechaj ich... chlapci majuz abavku;) kdo si hraje nezlobi Citovat
DERT123 Odesláno 14. leden 2012 Odesláno 14. leden 2012 tak vcera prva skusenost s panmi zakona vraj ze \"pan vodic co to mate za svetielka?\" vraj oslnujem a najlepsia hlaska bola ze si to mam dat zapisat do TP Citovat
DERT123 Odesláno 14. leden 2012 Odesláno 14. leden 2012 zadara pani chodia ku nam do restauracie Citovat
Joozino Odesláno 14. leden 2012 Odesláno 14. leden 2012 poslal by som na teba policajtov NZ ..ti by sa nehrali s tebou :D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.