Andreww Odesláno 21. duben 2010 Odesláno 21. duben 2010 Tak jsem koupil nové Led a pustil jsem se do těch angelů. Zde je výsledek. Místo žárovek v parkovačkách jsem použil bílé Ledky z těch tří co byly nad sebou...ty jsem úplně odstranil. 1. ještě na stole [upravil dne 21/4/10 Andreww] Citovat
Andreww Odesláno 21. duben 2010 Autor Odesláno 21. duben 2010 A malé video, jak to vypadá večer při parkvačkách. Já jsem se svou prací spokojen:D Citovat
JoseA Odesláno 21. duben 2010 Odesláno 21. duben 2010 hodně pěkné. Taky ti ty původní diody v kroužcích houby svítily? Mně jo a navíc jeden kroužek občas svítil a pak zas ne, tak sem to dal kámošovi k opravě a ten to má dodnes a nechal svítit jenom kroužky kolem dálkových a pak světla prodal. Citovat
Andreww Odesláno 21. duben 2010 Autor Odesláno 21. duben 2010 Mě svítil už jen jeden kroužek, takže se dá říct, že houby svítily:D Citovat
GRiMx Odesláno 21. duben 2010 Odesláno 21. duben 2010 Tak to už jsi 4. tady z clubu já tam ty 3 ledky nadsebou nechal a zase odpojil tu krajní Citovat
Andreww Odesláno 21. duben 2010 Autor Odesláno 21. duben 2010 To vím, že je nás víc. Taky mi to trvalo, než jsem se do toho pustil. A přitom je to tak jednoduché. Samozřejmě pokud umí člověk dělat s pájkou:aut Mě se tam právě ty tři ledky nad sebou od začátku moc nelíbily a navíc byla jedna vadná. Takže jsem dvě použil do parkovaček, jednu mám u žárovek, dvě doma v záloze a jednu jsem vyhodil. Citovat
Meldik Odesláno 21. duben 2010 Odesláno 21. duben 2010 a ve dne ti to sviti jak?....dalo by se to povazovat za denni sviceni?......a hodnoty LEDek? Citovat
GRiMx Odesláno 21. duben 2010 Odesláno 21. duben 2010 Původně zaslal: Meldik a ve dne ti to sviti jak?....dalo by se to povazovat za denni sviceni?......a hodnoty LEDek? vůbec ne...každý kroužek má pouze 2 led diody a ktomu ještě schované a nasměrované do stran aby se světlo odrazem rozmístilo po kroužku, takže přes den to zas tak krásně vidět není a už vůbec by to nemohlo nahradit denní svícení. denní svícení tvoří více ledek a musí být nasměrovány dopředu aby byli co nejvíce vidět. a co se týče homologace...to snad ani nemusím říkat Citovat
Andreww Odesláno 22. duben 2010 Autor Odesláno 22. duben 2010 Díky:super To Meldik: Na denní svícení to fakt není. To bys musel místo těch kroužků dát přímoledky nasměrované dopředu a stejně to pořád nemá homologaci. Jinak Ledky jsem na radu ostatních použil bílé se svítivostí 12000mCd. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.