Jump to content

Po(u)pravené Angely

Andreww
 Share

Recommended Posts

Tak jsem koupil nové Led a pustil jsem se do těch angelů. Zde je výsledek. Místo žárovek v parkovačkách jsem použil bílé Ledky z těch tří co byly nad sebou...ty jsem úplně odstranil.

1. ještě na stole

[upravil dne 21/4/10 Andreww]

hodně pěkné. Taky ti ty původní diody v kroužcích houby svítily? Mně jo a navíc jeden kroužek občas svítil a pak zas ne, tak sem to dal kámošovi k opravě a ten to má dodnes a nechal svítit jenom kroužky kolem dálkových a pak světla prodal. :super

To vím, že je nás víc. Taky mi to trvalo, než jsem se do toho pustil. A přitom je to tak jednoduché. Samozřejmě pokud umí člověk dělat s pájkou:aut

Mě se tam právě ty tři ledky nad sebou od začátku moc nelíbily a navíc byla jedna vadná. Takže jsem dvě použil do parkovaček, jednu mám u žárovek, dvě doma v záloze a jednu jsem vyhodil.

Původně zaslal: Meldik

a ve dne ti to sviti jak?....dalo by se to povazovat za denni sviceni?......a hodnoty LEDek?

vůbec ne...každý kroužek má pouze 2 led diody a ktomu ještě schované a nasměrované do stran aby se světlo odrazem rozmístilo po kroužku, takže přes den to zas tak krásně vidět není a už vůbec by to nemohlo nahradit denní svícení.

denní svícení tvoří více ledek a musí být nasměrovány dopředu aby byli co nejvíce vidět.

a co se týče homologace...to snad ani nemusím říkat ;):papa

Díky:super

To Meldik: Na denní svícení to fakt není. To bys musel místo těch kroužků dát přímoledky nasměrované dopředu a stejně to pořád nemá homologaci.

Jinak Ledky jsem na radu ostatních použil bílé se svítivostí 12000mCd.