309GT Odesláno 20. duben 2010 Odesláno 20. duben 2010 :D:D:D http://www.levne-hracky-karneval.cz/detail/zvireci-masky/maska-lev/ Citovat
wooody Odesláno 20. duben 2010 Odesláno 20. duben 2010 nebo rejty ná taky formena tak by s tim moh někdo jet :-D Citovat
urdemala Odesláno 20. duben 2010 Odesláno 20. duben 2010 jen taková malinká technická, na ty zalaminovaný cedule bych se vybod, to je tak dobrý na označení skladu s uhlím.. moc parády to neudělá, spíš naopak. napadá mě třeba tisk na pauzák (černý tenký písmo) a přes něj dát z obou stran trojku sklo. k tomu udělat stojíánek a zasadit :-) Citovat
Rejty Odesláno 20. duben 2010 Autor Odesláno 20. duben 2010 Původně zaslal: urdemala jen taková malinká technická, na ty zalaminovaný cedule bych se vybod, to je tak dobrý na označení skladu s uhlím.. moc parády to neudělá, spíš naopak. napadá mě třeba tisk na pauzák (černý tenký písmo) a přes něj dát z obou stran trojku sklo. k tomu udělat stojíánek a zasadit :-) vidis a o tom je prave tohle tema...my to privedeme k dokonalosti..paradni napad....jako facebook..LIBI SE MI:-D Citovat
309GT Odesláno 20. duben 2010 Odesláno 20. duben 2010 Hlavně aby nám to někdo z konkurence neokopčil:myslim Nebo neukradl nějaké nápady:bacha:D:D:D Citovat
jiri106xs Odesláno 21. duben 2010 Odesláno 21. duben 2010 Nápady skvělý Rád bych se přidal, ale obávám se že tuhle sezonu nepřivedu auto do takového stavu, aby se dalo vystavovat Citovat
volvik Odesláno 21. duben 2010 Odesláno 21. duben 2010 jak ne tak mi pujc aspon ten poloram a jedno pridavne dalkove (ale to jeste nekde koupim ) A ty si myslis ze ja tam mam neco na vystavovani??? [upravil dne 21/4/10 volvik] Citovat
Rejty Odesláno 21. duben 2010 Autor Odesláno 21. duben 2010 hosi moje kara taky neni na vystavy:-D:roll:roll:roll tohle je poradnej PEUGEOT http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs452.snc3/25881_1238734142520_1654264126_614906_303945_n.jpg http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs452.snc3/25881_1238734182521_1654264126_614907_2840878_n.jpg Citovat
volvik Odesláno 21. duben 2010 Odesláno 21. duben 2010 ale jo tvoje auto rejty vypada paradne jinak ten Peugeot nema chybu toho bychom tam do toho Brna potrebovali Citovat
Rejty Odesláno 2. květen 2010 Autor Odesláno 2. květen 2010 jinak club scene letos na vystavisti bude..je to v ramci tuningsalonu......takze pockame na oficialni vyhlaseni souteze a pak budeme resit ostatni..vyhlaseni a prihlasky by mely byt v pulce kvetna.... ))good luck a drzte mi palce abych auto dal do kupy:super Citovat
309GT Odesláno 3. květen 2010 Odesláno 3. květen 2010 Tak že co nejdřív aby jsme ti poslali fotky a popis aut,co? Citovat
Rejty Odesláno 3. květen 2010 Autor Odesláno 3. květen 2010 mno ja vam dam vědět..pac se budou trochu menit pravidla...vsechno se včas dozvite Citovat
*David* Odesláno 14. květen 2010 Odesláno 14. květen 2010 Původně zaslal: urdemala jen taková malinká technická, na ty zalaminovaný cedule bych se vybod, to je tak dobrý na označení skladu s uhlím.. moc parády to neudělá, spíš naopak. napadá mě třeba tisk na pauzák (černý tenký písmo) a přes něj dát z obou stran trojku sklo. k tomu udělat stojíánek a zasadit :-) Hezké cedule dělá např firma LINTECH třeba z eloxovaného hliníku viz jen cena bude asi trochu vyšší Citovat
Sobol Odesláno 13. září 2010 Odesláno 13. září 2010 koukám že to asi tady neklapne. já tam každopádně budu.. Citovat
wooody Odesláno 13. září 2010 Odesláno 13. září 2010 no já asi nepojedu, mám auto bez kol na plechách..... vypadá to hrozně :-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.