Freedy Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 Zdravim mám problé se zadníma brzdama na 405,r.v. 95, v předu jsou chlazený kotouče, vzadu bubny, je to bez abs, sytem lucas girling, bez zátěžáku na nápravě a přesto zadní kola hrozně špatně brzděj. Po sundání bubnů nikde nic neteče a válečky se hejbou bez problémů. Byl jsem s tim u kámoše na stk na válcích a zjistil jsem , že zadní kola brzdej vcelku souměrně, ale i podle měřáků málo. Kde je chyba? Obložení i bubny jsou v pořádku a nejsou sjetý. Citovat
misacekk Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 a když jsi to měl sundaný nebo jestli jsi to měnil tak by tam měli bejt excentry a tím si vyšteluješ aby ti kola přidírale ne moc ani málo a pak to dát dohromady a mělo by to brzdit dobře Citovat
Whitetiger Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 skus vymenit zadne brzdové hadicky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.