Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 TURBO... na prodej


bonfire

Recommended Posts

Kámošovi takhle ulítlo monstrkřídlo z Fabie RS na dálnici ve 170kmh. Naštěstí 300m někam do pole. Stejně mi pořád vrtá hlavou, jaký má význam přítlak na zadní nápravu u předokolky.... Navíc když ji zatížím za zadní napravou, přední hnaná se logicky odlehčí (páka). A ještě k tomu sníží V-max, ptž zvýší odpor vzduchu. A pokud není profi, tak zvýšení odporu (snížení V-max) bude jediný efekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

schwaara: to křídlo sem chtěl jen aby to líp vypadalo, jinak asi fungovat ani nebude:-)

scratch: no jestli v tom máš 160 kobyl tak asi pojede líp to tvoje, jinak by mě to taky zajímalo srovnání a taky spotřeba

Jinak se musim pochlubit dneska sem jel s autem 230km/h podle tachometru, ve skutečnosti to bude o trochu mín...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neuletel si s takym kridlom? :D

Sorry, nedalo mi to...

:xvul ozaj nechapem taketo pohnutky ze davat na auto veci ktore absolutne neplnia svoju ulohu na ktoru boli vymyslene (teda ako kridlo - pritlak zadnej hnacej napravy) a este k tomu ked to ani pekne neni :myslim

A uplny konec je \"sportovejsi\" vyraz pre 406 :)

Sportove auta su trocha ine, 406 je o niecom inom...si myslim

[upravil dne 29.6.2010 Y2K]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamos mel komplet zatmaveni neco kolem 90% a pak ho zastavili policsajti s tim ze at si vybere bud mu seberou technicak a nebo pred nima ty predni folie strha ze tam nemaj co delaat.... tak je ztrhal takze na predek bych dal max dle zakona coz je 78%... ale je to na tobe esli chces mit problemy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

agressůrku : V které zemi mají 78 % propustnost na předních oknech :myslim !? Loni v listopadu mi technik právě kvůli mým pokoveným oknům donesl vyhlášku o zatmavení, kde jediná zmínka o propustnosti byla u předních oken stanovena na 70% !!!

bonfire : Máš nepořádek v autě nebo tam provádíš nějakou neplechu, kterou chceš ukrýt pod tmavými okny !? Jediná výhoda folií se projeví až při nehodě kdy Ti folie drží pohromadě střepy ! Osobně mám bezfoliově zatmavená okna (pokovená) dle zákona přední boční 30% zatmavení a zadní 50% zatmavení a můžu Ti říct, že bych je nejraději vymlátil ! Jak už psali kluci večer stahování oken kvůli parkování je drobotina, nejraději mám večerní jízdy kdy se mi světlý interiér a vlastně všechno uvnitř v oknech odráží a pokud venku prší je to jako jízda se zavázanýma očima :super ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...