Freedy Odesláno 4. říjen 2004 Odesláno 4. říjen 2004 Potřeboval bych, poradit s klimou na 405. Kde a jak je umístěný výparník , jestli je v jednom kuse s radiátorem topení a jestli je tady jenom jeden větrák pro všechno nebo má klima další jako u jinejch aut? Možná mám závadu na elektrice nemáte někdo zapojení??? Dík. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.