foxo Odesláno 24. duben 2010 Odesláno 24. duben 2010 Pastorek: rad by som prisiel, ale mam hodne roboty, aked to nespravim, mati ma vyhodi z domu.. Inac ponuka lakava, mozno pridem, ked to skorej spravim, ale praveze nemozem nic slubit. Citovat
Qcko Odesláno 24. duben 2010 Odesláno 24. duben 2010 no ako normalne, ze praca a ze doma a ze mama, ako mama, ze ta vyhodi :D:D:D ... to kde sme ... zober mamu so sebou na zraz gedu: ak niekoho nakazis, tak si ta podame ... ...a inak nie je tu nejaka dobra dusa, ktora by mi na 406ke dotiahla rucnu brzdu, nemam jamu ani nic a mam pocit ze sa to robi pod autom:nevim ... a akosi nedrzi Citovat
gedu Odesláno 24. duben 2010 Odesláno 24. duben 2010 to akože ma vyliečite? snáď si to nenechám ujsť Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 24. duben 2010 Odesláno 24. duben 2010 Původně zaslal: gedu to akože ma vyliečite? snáď si to nenechám ujsť Myslim ze si to nespravne pochopil Tak si ta podame v tomto pripade znamenalo nieco ako \"dostanes\",\"vyfasujes\" a i tieto slova su odvodene od slova \"bitka\" :D :D Popripade sa uspokojime z rozobratim tvojej 306 tky, napr pre mna by to bolo teraz dost akutalne :D Citovat
pastorek Odesláno 24. duben 2010 Autor Odesláno 24. duben 2010 Qcko: V picérke sú stoly dnu i vonku tak si môžeš vybrať. foxo: Si mäkký. Nedeľa a makať, čo si niekomu ublížil? Ako píše Qcko, zober aj mamu a na budúce ti ešte urobí chleba s maslom na cestu. gedu: S Lubka si nič nerob on sa iba vyhráža. Prídi, medicína bude, ale zober si šoféra. Citovat
Qcko Odesláno 24. duben 2010 Odesláno 24. duben 2010 No tak pevne dufam ze ak bude pocasie ako dnes, tak vonku je to tutovka ...a stale nikto nepise o jazde zo severu Citovat
jozefsv Odesláno 24. duben 2010 Odesláno 24. duben 2010 Qcko - ja idem asi cez zilinu.mal by som sa stretnut s y2k ale este neviem kde.zajtra si zavolame.pripojis sa niekde? Citovat
gedu Odesláno 24. duben 2010 Odesláno 24. duben 2010 Lubk0 ja som to pochopil ako to Qčko myslel ale chcel som ho ešte trochu podpichovať. A stým rozoberaním sa mojej 306 sa moc neponáhlaj lebo bude :D:D:D:D Pastorek to pochopil najlepšie nie nadarmo je boss. Citovat
chechet Odesláno 24. duben 2010 Odesláno 24. duben 2010 Původně zaslal: Durko ked vletíš do báhona tak cca 500m po pravej strane je cinter a za ním sa da zaparkovať a možeš mi zatrubiť alebo zazvoniť. cislo domu je 33 je to oproti cinteru tak o kolkej ta mam u toho cintorina vytrubit? ja ze by som tak 13:45 vyrazil z PK. Citovat
Durko Odesláno 24. duben 2010 Odesláno 24. duben 2010 no o 14 -tej by sme mali byť v šurovciach to je cca 30 min odo mna. tak 13:30 u mna Citovat
Durko Odesláno 24. duben 2010 Odesláno 24. duben 2010 Původně zaslal: pastorek Neviem čo ešte ponúknuť. čo tak kvalitný príhovor hodný KÁPA [upravil dne 24/4/10 Durko] Citovat
Qcko Odesláno 24. duben 2010 Odesláno 24. duben 2010 jozefsv: no tak ked ides cez Zilinu, tak ides aj cez PB ... tak mozeme ist kludne spolu od PB, ja budem mat malu zastavku v Ladcoch (len vyhodim z kufra zemiaky ) a mozeme frcat ... co ty na to? A s Y2K sa mozeme stretnut bud v Piestanoch, alebo priamo vo Vrbovom, vsak z dialnice je vypadovka na Vrbove mam taky pocit Citovat
pastorek Odesláno 24. duben 2010 Autor Odesláno 24. duben 2010 Původně zaslal: Durko Původně zaslal: pastorek Neviem čo ešte ponúknuť. čo tak kvalitný príhovor hodný KÁPA S príhovorom bude problém. Som od prírody hamblivý ale dám si predtým trochu vodky na uvolnenie a niečo zosmolím. ...aby to nedopadlo ako s tým kaplánom na prvej omši. Tiež si dal trochu omšového na uvolnenie trémy. Po omši mu farár povedal že urobil iba tri malé chybičky. - hovorí sa \"vy moje ovečky\" a nie \"vy moji barani\" - svätá Magdaléna bola pôvodne hriešnica a nie kur... - na konci omše sa hovorí \"choďte v mene božom\" a nie \"choďte do boha\" Citovat
Qcko Odesláno 24. duben 2010 Odesláno 24. duben 2010 pastorek: ale aspon bude zabava a slubujem, ze to nenahram Citovat
chechet Odesláno 24. duben 2010 Odesláno 24. duben 2010 Původně zaslal: Durko no o 14 -tej by sme mali byť v šurovciach to je cca 30 min odo mna. tak 13:30 u mna 30 minut? kua, toe asi dalej nez myslim. OK, posnazim sa trubit o 13:30! Citovat
Durko Odesláno 24. duben 2010 Odesláno 24. duben 2010 Původně zaslal: Qcko pastorek: ale aspon bude zabava a slubujem, ze to nenahram si mäkky nahrám to ja Citovat
pastorek Odesláno 24. duben 2010 Autor Odesláno 24. duben 2010 ešte niekto chce nahrávať ? :bacha Citovat
Qcko Odesláno 25. duben 2010 Odesláno 25. duben 2010 Uvidi sa ... ja som prave vstal, idem porobit co treba a o druhej sa vidime kdesi v Surovciach Citovat
jkmtrnava Odesláno 25. duben 2010 Odesláno 25. duben 2010 Původně zaslal: pastorek ešte niekto chce nahrávať ? :bacha čo chceš zavolať MARKíZU či JOJku:D:D:D:D:D:D Citovat
jkmtrnava Odesláno 25. duben 2010 Odesláno 25. duben 2010 mimochodom stavím sa , to si nenechám ujsť (spanilka, príhovor od bosa, pica zadara) tolko vecí ako lákadlo - no nechaj to, a tí ktorí sa ešte nerozhodli ........ nerozmýšlajte. ked sa tak vezme (nechcem vyzdvihovať) v príhovoroch vedie Durko:mrk Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.