winco Odesláno 12. duben 2010 Odesláno 12. duben 2010 inak možem sa spýtať asi debilnu otazku:D ale zajimalo by ma že ake vekove kategorie tam budu?? ja budem asi najmladšie ucho Citovat
winco Odesláno 12. duben 2010 Odesláno 12. duben 2010 inak možem sa spýtať asi debilnu otazku:D ale zajimalo by ma že ake vekove kategorie tam budu?? ja budem asi najmladšie ucho Citovat
winco Odesláno 12. duben 2010 Odesláno 12. duben 2010 tam bude aj dieťa??? tak tam nebudem najmladši super:D Citovat
Y2K Odesláno 12. duben 2010 Odesláno 12. duben 2010 No ja budem tiez po svadbe takze neviem neviem Citovat
Micky99 Odesláno 12. duben 2010 Odesláno 12. duben 2010 este som na ziadnom zraze nebol, ani s cechmi a hlavne ani so slovakmi lebo som \"trubka\" ale nejakeho jednodnoveho na zaciatok a na zoznamenie by som bral. skoda ale ze tento termin nevyhovuje. na slovensku som raz za mesiac a presne tento termin to nemam v plane. skoda ze sa to neplanuje dva mesiace dopredu - aspon tak na oko ze kedy by to komu vyhovovalo. no nic, mozno nabuduce. Citovat
pastorek Odesláno 12. duben 2010 Autor Odesláno 12. duben 2010 Původně zaslal: Micky99 ... skoda ze sa to neplanuje dva mesiace dopredu - aspon tak na oko ze kedy by to komu vyhovovalo. no nic, mozno nabuduce. Približné termíny sú na webe od novembra minulého roka. Dúfam že ti aspom termín Piešťanského zrazu vyhovuje. Porobnosti o Slovenských zrazoch sú aktualizované vždy na stránke v mojom popise. Obaf, Y2K, Uznávam že po svadbe ísť na zraz nieje to pravé orechové ale zase na druhú stranu nech si manželky zvykajú. Zatiaľ sa veľa ťudí neprihlásilo tak je možná i zmena termínu. Citovat
Y2K Odesláno 12. duben 2010 Odesláno 12. duben 2010 Kua ale to neni moja svadba Este to tak Ale ako svedok idem... Citovat
Y2K Odesláno 12. duben 2010 Odesláno 12. duben 2010 Takze, neviem ako to cele dopadne... Ak sa dovtedy zobudim, zavital by som samozrejme. Leenze to budem vediet az v inkriminovanu nedelu co je uz dost neskoro teda pred zrazom [upravil dne 12.4.2010 Y2K] Citovat
pastorek Odesláno 12. duben 2010 Autor Odesláno 12. duben 2010 Nič sa nedeje. Ak prídeš, dostaneš menovku a zapadneš do kolektívu. Je úplne fuk či o 14:00 alebo o 16:00, hlavne aby si bol na fotení. Telefón na mňa máš tak sa ozvi v akom stave si sa zobudil. Citovat
Micky99 Odesláno 12. duben 2010 Odesláno 12. duben 2010 Približné termíny sú na webe od novembra minulého roka. Dúfam že ti aspom termín Piešťanského zrazu vyhovuje. no asi na celi vikend sa do piestan nedostanem koli financiam, lebo mesiac na to ideme do Bulharska takze letna dovolenka ide tam a na jesen chceme kuknut do pariza, takze peniazky este nie su a uz su zadelene :-(, takze velky zraz vynechavam a preto by som rad aspon na maly. ale verim ze nieco sa postasti konecne. Citovat
winco Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 mám dalši dotaz:D ako taky zraz prebieha? Citovat
winco Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 skrkoo: bodlo by keby prideš kedže máš prve auto tak počitam že si vekovo na tom ako ja:D tak aspoň jeden seberovny tam bude:D:D:D Citovat
Y2K Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 Chalani klud...ja som minuly rok oslavil 19 Citovat
obaf Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 Alebo, zeby som isiel radsej na zraz ako na svadbu? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.