Jeny Odesláno 1. duben 2010 Odesláno 1. duben 2010 Tak jsem dneska začal dávat dohromady interiér. Chtěl jsem si tam dát červený pásy a tady nastal problém. Původní jsem vyndal a nijak jsem si neseskládal jak to tam bylo nasazený. Nasadím je tam a nejdou vysouvat. Tak nevíte někdo, jak to tam má být, případně nějakej fígl jak na to? [upravil dne 1/4/10 Jeny] Citovat
Jeny Odesláno 2. duben 2010 Autor Odesláno 2. duben 2010 takže jsem to poprve asi blbě napsal, tak ještě jednou:D. Přendaval tady někdo z vás pásy? A když jste je přendali, fungovaly normálně? Já když je nasadím, tak mi potom nepustí, prostě nejdou vytáhnout. Co s tím? Citovat
s1600 Odesláno 2. duben 2010 Odesláno 2. duben 2010 jednoduchy,taky jsem menil a taky za Rallye cerveny. Musis je nastavit do stejne polohy jako puvodni,je tam pojistka,ktera se spousti jen v urcite poloze,ve ktere jdou pasy vytahnout. Citovat
Jeny Odesláno 2. duben 2010 Autor Odesláno 2. duben 2010 já už jsem ty pásy rozebral, je tam kulička, která se přitahuje podle magnetickýho pole. Problém je ale ten, že já vocas, si nepamatuju jak to tam bylo uchycený. Tak jestli by jsi se prosím mohl kouknout Citovat
Jeny Odesláno 3. duben 2010 Autor Odesláno 3. duben 2010 takže pořád na to nemůžu přijít. Už z toho začínám být šílenej. Takže dalš dotaz. Kde se kotví tříbody? Jde mi o ty dva boční, zadek ukotvím na místě zadních pásů. Citovat
Ondra_S16 Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 na jedne strane do kastle, kde je ohla tycka co drzi pas a na druhe strane to mam v miste, kde byl origo zacvakac na pas (nwm jak tomu rict:D) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.