destiny Odesláno 1. říjen 2004 Odesláno 1. říjen 2004 Prodám nevyužitou Motorolu V50 s nabíječkou v dobrém stavu. Žádné kosmetické vady, display nepoškrábaný. V bazarech se běžně v horším stavu prodává tento telefon za 1.700,- Nechám ho za 1.500,- Pro představu, je to přesně tento founík: Pokud má někdo zájem, pište na můj mail Nebo napište SMS (nebo zavolejte) na 775 21 21 80 Destiny Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.