Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vysokotlaká myčka (vapka)


Mik.e

Recommended Posts

Původně zaslal: Mik.e

chci si pořídit Vysokotlakou myčku (vapku) je jich dost na výběr...

převážně bude na mytí aut,

jakou máte, doporučujete vy? + příslušenství atd.

zatim sem vybral tuhle http://www.narex-makita-bosch.cz/vysokotlaka-mycka-hw110-makita-p-1453.html

má i nádržku na saponát, vysokotlakou rotační trysku, mycí kartáč.

Přesně tuhle máme doma a bez problému, v létě běží prakticky obden. Je k ní i další příslušenství. Kvalitní značka a pro běžný provoz naprosto dostačující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsem chtěl původně jinou, ale narazil jsem na prodavače, který mi to vysvětlil, tenhle model se doprodává, je nejprodávanější, a má kovové části a čepradlo, řada 2 nebo jak se to značí má všechno plastový a po 20 minutách se vypíná... to je prý nejhorší co tam prodávaj :D

[upravil dne 31/5/13 18:42 od Mik.e]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi konečně došla ta vapka:grr.Samozřejmě,že v ní chyběl jeden díl:bacha a ten buben je jenom na namotání hadice, nejde odmotat třeba 2m a stříkat,musí se celá hadice vymotat a pak zašroubovat konec a pak až stříkat:bojim Takže jsem využil toho,že tam chyběl díl a poslal jsem ji šupem zpět.Peníze mi poslali za týten zpět a tak jsem koupil jinou ,vlastně tu co jsem chtěl původně:P.Protože byla drahší tak jsem ji nebral. Tak tady tuto mám.

http://www.svarecky-obchod.cz/tlakove-mycky/424-vysokotlaky-cistic-tr-2-140-hrb-sistema.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Benžík

Můžu wapkou na benzině vyčistit chladič? Nepoškodí ho to?

běžně se tak lamely chladiče čistí (bez demontáže), ale nedávej trysku wapky moc blízko--jestli je chladič starší a už načnutý solankou ze zimního období, může to být jeho poslední mytí...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wapku doma mam, ale na auto s ni nesahnu, to vzdy jen nastrikam, teplou vodickou, houbou, kostatkem, saponem hezky umeju :-) a potom splachnu a potom lestim a lestim a lestim. pak se vztekam, protoze pribyly dalsi dva sramy a pul roku zase nemeju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam nejakou noname, myslim karcher, a je malicka ale dobra, uplne staci na vse - od myti auta az po cisteni silnice od pisku a cementu, kdyz jsem betonoval :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Nejaký tip na vapku, ktorá by si sama nasávala vodu napríklad zo suda? Nemám vodovodný prívod, len pri garáži ručnú pumpu a 200l sud. Vraj aj nejaká menšia Karcher to vie, ťažko sa mi to dohľadáva. Začínal by som u tých lacnejších, predsa len na to občasné ostriekanie nemusím mať stroj za tisíce.

[upravil dne 2/4/2012 20:24 od PeMi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám doma karcher, v Lidlu jsem si koupil prodlužovací hadici,maj k tomu i redukce, a obejdu krásně celé auto. Měl jsem levnou bez vypínání motoru a motor odešel,nyní při vypnutí pistole vypne motor a je to OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...