Meldik Odesláno 19. březen 2010 Odesláno 19. březen 2010 Mělo by se při výměně poloosy vyměnit i těsnění z převodovky?...jinak u té výměny by neměl být snad žádný zádrhel?? P 106 1,1....ta delší poloosa [upravil dne 19.3.2010 Meldik] Citovat
bajza206 SW Odesláno 19. březen 2010 Odesláno 19. březen 2010 v deseti případech to to gufero vydrží ale při mém štěstí ho mněnim dycky protože pak znova vypouštět olej a ta práce za investici cca100kč nestojí Citovat
ozzy56 Odesláno 19. březen 2010 Odesláno 19. březen 2010 to gufero určitě vyměň, když to pak poteče,taková práce přece netěší...,ale cena origo je někde kolem 300 kč, mělo byto být gufero 43na 58na 10 Citovat
Guest servisman Odesláno 19. březen 2010 Odesláno 19. březen 2010 v Elitu jej mají za 212Kč pod č COS20020137 Citovat
Meldik Odesláno 19. březen 2010 Autor Odesláno 19. březen 2010 tak aspon vim co mam hledat, nevedel jsem, jak se to jmenuje..... Citovat
EXI.60 Odesláno 19. březen 2010 Odesláno 19. březen 2010 správně česky se guferu říká-\"hřídelové těsnění\"ale název gufero znají všude Citovat
Meldik Odesláno 19. březen 2010 Autor Odesláno 19. březen 2010 no jen v kelly ho nemuzu najit.... Citovat
EXI.60 Odesláno 19. březen 2010 Odesláno 19. březen 2010 Původně zaslal: Meldik no jen v kelly ho nemuzu najit.... tak zkus ELIT.v kelly taky vše nemají!ted dávám dohromady 1.1 309devítku a v kelly nemají těsnění výfukového potrubí co je k hlavě-ostuda!v Elitu je měli.ráno v8 zavolám a v 11hodin mám.... [upravil dne 19.3.2010 EXI.60] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.