karbo Odesláno 9. březen 2010 Odesláno 9. březen 2010 Dobry den.Mal by som dotaz ohladom rozvodou na 206 1,4 55kw mam najazdenych 148 000km a menil som roz.remen pri 120 000km ci je nutne vymenit aj tu jednu napinaciu kladku ktora tam je ci to nejaky cas este vydrzi.DAKUJEM Citovat
Laďa Odesláno 10. březen 2010 Odesláno 10. březen 2010 Tuto otázku jsi si měl položit při výměně řemenu a ne až teď po ujetí skoro 30 000km. Citovat
godzila.01 Odesláno 10. březen 2010 Odesláno 10. březen 2010 Při výměně rozvodů by se mělo měnit kompletně vše.... kladky,řemen,gufera,případně vodní pumpa je-li na rozvodech..... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.