106sťák Odesláno 8. březen 2010 Autor Odesláno 8. březen 2010 a to může dělat ten čep co je v rameni nalisovanej? nebo ten co je jako z vrchu? Citovat
106sťák Odesláno 20. březen 2010 Autor Odesláno 20. březen 2010 jj jasny ale nejdříne zkusím ty co jsou nahoře ty vnější... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.