Rades Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 ahoj, chci se zeptat jak je to s klicem na kola u P206, koupil jsem auto bez a nevim kde ho sehnat abych si s nim mohl sundat i rezervu. dikec za rady Citovat
ozzy56 Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 poptej se po vrakáčích...,nebo si ho půjč a podle něj udělej druhý Citovat
Rades Odesláno 24. únor 2010 Autor Odesláno 24. únor 2010 zkusim ty vrakace, bez nej jsem totiz pekne namydlenej Citovat
Benžík Odesláno 1. březen 2010 Odesláno 1. březen 2010 Jestli je ta rezerva zespoda v tom koši jako u 309 a 405, tak ten šroub od toho koše jsem povoloval špičkou kladiva. Problem je, ze zavit od toho šroubu snadno zarezne a pak to nejde povolit. Citovat
JuloI Odesláno 1. březen 2010 Odesláno 1. březen 2010 Rezervu dáš von aj bez klúču. Jednou rukou ju pridvineš a druhou točíš hlavou toho šróbu. Keď rezervu tlačíš hore, ide s tým točiť lahko. Citovat
elton Odesláno 2. březen 2010 Odesláno 2. březen 2010 Akorát, že nesmíš mít šroub moc přitáhlý. Mě se to stalo a jak šroub zarezl, tak to byla sranda vytáhnout rezervu. Nadzvedávání nepomohlo. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.