Speedy306 Odesláno 22. únor 2010 Odesláno 22. únor 2010 Kluci, jak se leze na žárovky mlhovek na breaku? Citovat
marko306 Odesláno 22. únor 2010 Odesláno 22. únor 2010 na predných sa knim dostaneš od zadu po odmontovaní tých malích trojuholníkov čo sú primontované k podblatníkom a nárazníku Na zadnej hmlovke musíš vopchať (na pravej hmlovke z ľava a na ľavej hmlovke z prava) pliešok (ja som si spravil o rozmeroch asi 2x15 cm) a zatlačiť na poistku ktorá drží hmlovku. Najskôr vytiahneš tú stranu kde je pliešok a potom opačnú. Je to maturita, ale dá sa to. Citovat
Speedy306 Odesláno 22. únor 2010 Autor Odesláno 22. únor 2010 No tak to je vážně maturita, tak zítra du nejspíš do toho,tak uvidíme kdo z koho:-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.