lexa Odesláno 17. září 2004 Odesláno 17. září 2004 Tak jak jsem včera klukům slíbil, vyhlšuji tedy po naší včerejší domluvě další sraz na Severu Moravy a to: 28.10. ve 14.00 na Hlučínské štěrkovně, hostinec bude domluven a oznámen později, Žila sežene u Tichého vlajku a? se najdem(promiň a dostal jsi úkol) já se poohlédnu po té hospodě(to aby si v tom nezůstal sám), a pak to tady vyvěsím.:o;) [Editován dne 30/11/04 lexa] Citovat
Guest ZILA Odesláno 17. září 2004 Odesláno 17. září 2004 Jo seženu tu vlajku bez problemu. A co stim programem udelat tam nejakou tu jizdu zručnosti. Skusim ohnout Ticheho o nejakej ten sponzorskej darek at mame nejakou tu cenu pro vitaza tak co nato panové. Citovat
KUBBACHER Odesláno 17. září 2004 Odesláno 17. září 2004 Jasně chlapi na Hlučíně se sejdeme a doufám, že přijedou i prajzaci a lidi kolem komína, jinak máme dost času na to, abychom si udělali volno takže doufám, že se nás sejde dost. Adie:cool: Citovat
Mateso Odesláno 20. září 2004 Odesláno 20. září 2004 ja jedu...jizda zrucnosti by byla prima, zkusim sehnat prima pocasi... Citovat
Mateso Odesláno 20. září 2004 Odesláno 20. září 2004 jo chlapi a jak jsme byli ted u toho Tesca, kontakt na toho borca s cervenou 309 s NOSem nemate? Citovat
lexa Odesláno 20. září 2004 Autor Odesláno 20. září 2004 Byl to někoho kámoš, tak se snad kontakt najde. Já ho nemám. Citovat
Guest ZILA Odesláno 20. září 2004 Odesláno 20. září 2004 405 mi s NOSem tak to jo !!! Chceš telefon ? dej vedet na ICQ. Citovat
Guest ZILA Odesláno 21. září 2004 Odesláno 21. září 2004 lexo a co fotky ze štvrtka budou ? dekuju. Citovat
KUBBACHER Odesláno 21. září 2004 Odesláno 21. září 2004 Caute chlapi, Tomáš zatím není členem, ale přemluvím ho a? se jím stane, po dohodě s ním vám těm, co chtějí jeho číslo vyhovím, tady je Tomáš ala 309 Nytro - 605 963 898. Citovat
Guest ZILA Odesláno 23. září 2004 Odesláno 23. září 2004 pls pořid si ICQ dekuju kdiš ne tak ne Citovat
KUBBACHER Odesláno 23. září 2004 Odesláno 23. září 2004 Cau Roberte, dlouho jsem tě na klubu neviděl, chtěl jsem ti napsat mail konání srazu, ale teď koukám, že není třeba, tak doufám, že se uvídíme, slyšel jsem, že jsi prásknul do bot a že si se oženil. Kuba Citovat
rimmer Odesláno 24. září 2004 Odesláno 24. září 2004 Nikam jsem neprasknul bydlim porad stejne akorat teda s tou malickosti ze jsem se ozenil no uz se tesim na sraz Citovat
Guest ZILA Odesláno 27. září 2004 Odesláno 27. září 2004 zadnej novej nick se tu neukazal co to znamena je tu ješte nekdo ze SM:( Citovat
Ventil Odesláno 27. září 2004 Odesláno 27. září 2004 Napsán autorem ZILA zadnej novej nick se tu neukazal co to znamena je tu ješte nekdo ze SM:( Novych nicku na SM je urcite habakuk, ale cas nesedi :-( Termin mi vubec nesedi, uz tam mam totiz neco jineho... Snad priste Citovat
Guest ZILA Odesláno 27. září 2004 Odesláno 27. září 2004 škoda je to podle našeho nazoru rozumnej termin je to totiš svatek.:papa Citovat
lexa Odesláno 30. září 2004 Autor Odesláno 30. září 2004 Kdyby Ventilek přijel k makru jak sliboval, mohl navrhnout jiný termín, my se trak dohodli tak zařizujem. kdo chce tak se dostaví.:cool: Citovat
Guest ZILA Odesláno 30. září 2004 Odesláno 30. září 2004 tak mapka je tu jinač to nezvladnu http://212.80.76.133/cgi?UID=110421 :papa:papa:papa:papa [Editován dne 1/10/04 ZILA] [Editován dne 1/10/04 ZILA] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.