Bronak Odesláno 4. únor 2010 Odesláno 4. únor 2010 Zajímalo by mě zda byl někdo tak odvážný a dal na 1.1 R15 kola. můj pažout vyjel na 13. na léto mám R14 jedno kolo váží okolo 13 kilo s gumou. ted je možnost koupit 4x108, R.15 7 J Et 18. kolo samotné prý váží asi 5 Kg bez gumy. je širší. ale zajímalo by mě jestli by to jelo alespon stejně jako se 14. Citovat
mindwipe Odesláno 4. únor 2010 Odesláno 4. únor 2010 videl som uz aj 1.1 na ktorej boli sa mi zda, ze 17ky.. ale cim vacsie tym horsie sa to bude rozbiehat.. Citovat
Bronak Odesláno 4. únor 2010 Autor Odesláno 4. únor 2010 tak průměr by zůstal stejný jako u 14. Dala by se slabší guma. Ale oni jsou širší skoro o 5cm. zase jsou lehší o 5 Kg. tak nevím. Citovat
Bronak Odesláno 5. únor 2010 Autor Odesláno 5. únor 2010 Hned jak přijde výplata jdu do nich :-D jsou docela drahá 14000 Kč :-( Citovat
JuloI Odesláno 5. únor 2010 Odesláno 5. únor 2010 kludne ich tam daj. co sa ako bojis ze to motor neutiahne?)) ja mam letne 185/60 R14 a je to komfort! Citovat
Rejty Odesláno 5. únor 2010 Odesláno 5. únor 2010 14tisic za 15\"????? blazne.......co to je za kola?????? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.