kveton Odesláno 10. září 2004 Odesláno 10. září 2004 potreboval bych na 406ku ten bazmek na strechu se zesilovacem, mam tam bez zesilovace a stoji to za prd. Nemate ho doma nekdo nahodou? (Obzvlaste pak david 106s16) Citovat
Sirael Odesláno 12. září 2004 Odesláno 12. září 2004 Jeslti by ti stacila ta patice, tak my je v Brne v Andrew vyrabely. Jsou to ty anteny,ktere se montuji napr. na novy skodofky. Chces jen radio, nebo radio-mobil, nebo radio-mobil-GPS (ta je vetsi o cca 40%) ? Citovat
kveton Odesláno 13. září 2004 Autor Odesláno 13. září 2004 Me by urcite stacila jen ta patice (co je pevne na strese) Nevim jak je to na skodofce, ale chtel bych aby se dala taky naklapet (kdyz je moc nahoru, tak dela hroznej bordel) Kolik za ni chtej? Citovat
Radek V. Odesláno 13. září 2004 Odesláno 13. září 2004 Kdysi tu byla řeč o anteních zesilovačích. Montuje se to mezi radio a anténní kabel a ještě se to připojí na 12V. Prodávají to v Praze na Floře u Watt a Decibel(nebo jak se to píše) a stojí to něco kolem pětikila. Citovat
destiny Odesláno 13. září 2004 Odesláno 13. září 2004 wow, ja bych chtel tu antenu 3v1 Umí jí někdo za rozumnou cenu? Citovat
kveton Odesláno 13. září 2004 Autor Odesláno 13. září 2004 ja o tom zesilovaci vim, ale je to dalsi krabicka navic a to uz vubec nevim jak to tam nacpat, uz takhle se to tam cpe pekne blbe, mam z toho pekne poryty ruce!! Citovat
kveton Odesláno 13. září 2004 Autor Odesláno 13. září 2004 To Radek V.: Jo jinak jsem te asi tuhle videl na jizni spojce jak jsi vyvazel rodinu nekam na vylet! :-) Videl jsem staryho nablejskanyho cervenyho kombiiika s novym ksychtem a myslim zes to bl ty Citovat
Radek V. Odesláno 13. září 2004 Odesláno 13. září 2004 Je to možné, Jižní spojku využívám téměř denně...... Citovat
Sirael Odesláno 13. září 2004 Odesláno 13. září 2004 Destiny: No problem, ozvi se na 736 486 732 Citovat
Sirael Odesláno 13. září 2004 Odesláno 13. září 2004 Kveton: S tim nahybanim je problem, ty se nedelaji se zesilovacem, ja osobne to budu vrtat do zadu na strechu az se mi bude chtit. Ted na to nemam ani naladu, ani naladu, ani naladu Citovat
Guest NiceOne Odesláno 16. září 2004 Odesláno 16. září 2004 http://www.conrad.cz/DetailPage.asp?DPG=48876 tady prodavaji zesilovac za Kc 220, kterej se dava za radio,...nemusi se montovat k antene pod strechu. Nechcete to nekdo vyzkouset? ..ze bych si ho taky koupil. ...jinak sem primym srovnanim zjistil, ze hodne zalezi na prutu anteny. Muj obycejnej hraje nic moc. Pujcil sem si od kamose z Oktavky prut s omotanym dratkem a chytl sem o tretinu stanic vic. ..pricemz mezi tema prutama je rozdil jedine v tom omotanym dratku. Citovat
kveton Odesláno 17. září 2004 Autor Odesláno 17. září 2004 tak presne tenhle jsem zkousel a stal za ho*no! Ale uz jsem si objednal z www.corect.cz uvidime jaky to bude, cekam az pride Citovat
Sirael Odesláno 3. říjen 2004 Odesláno 3. říjen 2004 Neni rozdil jenom v tom, jestli tam je dratek nebo neni. Je rozdil i v tom, jakej je tam dratek (matros,prurez..) ale hlavne v tom, v jakym plastu je zalita patice. Ty polsky anteny se delaji s gumovym zakladem, to jsou ty, co potkavate na Oktavce, co vas miji v levym pruhu a antena za ni VLAJEskoro vodorovne. To je problem, antena ma nejlepsi signal ve svisle poloze, ....takze, plastovou antenu od BOSCHe, tu doporucuju ja. Ja te vyrabena v Brne v Andrew a nestoji o moc vic ... Citovat
Guest NiceOne Odesláno 4. říjen 2004 Odesláno 4. říjen 2004 Napsán autorem Sirael Neni rozdil jenom v tom, jestli tam je dratek nebo neni. Je rozdil i v tom, jakej je tam dratek (matros,prurez..) ale hlavne v tom, v jakym plastu je zalita patice. Ty polsky anteny se delaji s gumovym zakladem, to jsou ty, co potkavate na Oktavce, co vas miji v levym pruhu a antena za ni VLAJEskoro vodorovne. To je problem, antena ma nejlepsi signal ve svisle poloze, ....takze, plastovou antenu od BOSCHe, tu doporucuju ja. Ja te vyrabena v Brne v Andrew a nestoji o moc vic ... Tak jsem si koupil ten gumovej prut na tu oktavku s dratkem a hraje mi o dost lip nez ten puvodni bez dratku (obzvlast za jizdy je to znat)...takze zesilovac uz neni treba. Je to neorig. a stal 150. BTW: pokud jedu po Brně tak mam perfektni signal i bez prutu:) Citovat
kveton Odesláno 5. říjen 2004 Autor Odesláno 5. říjen 2004 tak jsem tam namontoval ten zesicek od correct (typ za1.1) a je to taky znat, jen jsem na tom nechal ruce kdyz jsem to tam strkal, k penezum se clovek dostane lip nez tam:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.