kujon106 Odesláno 27. leden 2010 Odesláno 27. leden 2010 Zakrejvat to nemusíš, ohni se vepředu a obě je vypoj z patice :-) Citovat
Fr3sh Odesláno 27. leden 2010 Odesláno 27. leden 2010 tak ja to treba zejtra vyzkousim mozna jeste dneska...du si ted pro auto... [upravil dne 27/1/10 Fr3sh] Citovat
Fr3sh Odesláno 27. leden 2010 Odesláno 27. leden 2010 potkavacky [upravil dne 27/1/10 Fr3sh] [upravil dne 27/1/10 Fr3sh] Citovat
Fr3sh Odesláno 27. leden 2010 Odesláno 27. leden 2010 zaver? sviti to mnohe mnohem lip...hlavne to osvetluju silnici a do stran proste na zem...dalkovy ve svetlech sviti hlavne do dalky...proste kdybych je ted mel dat pryc tak to nechci Citovat
jakub106GTI Odesláno 28. leden 2010 Odesláno 28. leden 2010 Fr3sh - jo mazec:) Volviku jak to čtu tam se divím. Mě to fungovalo normálně - když jsem cvaknul dálkové tak se zapnula i přídavná... Citovat
volvik Odesláno 29. leden 2010 Autor Odesláno 29. leden 2010 No jak se tak divam na ten rozdil tak si je tam necham jinak uz mi sviti tak jak ma Citovat
volvik Odesláno 29. leden 2010 Autor Odesláno 29. leden 2010 neboj se neco sezenes taky potrebuju jednu sehnat protoze mam praskle sklicko a nebo zkusim sehnat stejne ale cire Citovat
EKoStra Odesláno 30. leden 2010 Odesláno 30. leden 2010 Původně zaslal: volvik ... a nebo zkusim sehnat stejne ale cire A jaké jiné je to dálkové? Myslím to sklo... já mám čiré... Citovat
Bajdza Odesláno 2. únor 2010 Odesláno 2. únor 2010 Zdravím, rád bych někoho z vás požadal kdýž mám peugeota 106 rok.v. 95 , chtěl bych se zeptat kam ty přídavné dálkové namontovat ?? Citovat
kujon106 Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 Čau. Ročník 95 je starší model, takže do něj ti tyhle kulatý \"jako_mlhovky\" bez velkejch zásahů nepůjdou. Citovat
Linkisek Odesláno 8. květen 2010 Odesláno 8. květen 2010 Milí majitelé 106-ek, na mém pugu 205 mám ve spoileru mlhové i dálkové světla patrně z modelu 106 a chci se zeptat jestli se někomu podařilo sehnat nové drážkované sklíčko pro mlhu teď si nejsem jist zda-li je rozdíl ve sklíčku, ale mlhovka má žárovku překrytou takovým plíškem. Přikládám foto jestli se skutečně jedná o mlhovku ze 106 !? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.