Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ventilátor chlazení


Martascz

Recommended Posts

Pokud se ti nepřehřívá tak je to v pohodě.Ventilátor má 2 rychlosti a pokud ti auto drží 70-80°C tak po zastavení se zaplou klimou ti bude točit 1 stupeň a pří cca 95° ti sepne 2 stupeň.Při jízdě se ti samozřejmě sahara netočí jelikož se kapalina chladí náporem vzduchu ale pokud tomu tak neni a spíná ti až ta 2há rychlost tak nejspíš ti odešla pojistka která je umístěná u spirály ( ta reguluje její otáčky) nad ventilátorem jako jsem to měl já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sekaj

Pokud se ti nepřehřívá tak je to v pohodě.Ventilátor má 2 rychlosti a pokud ti auto drží 70-80°C tak po zastavení se zaplou klimou ti bude točit 1 stupeň a pří cca 95° ti sepne 2 stupeň.Při jízdě se ti samozřejmě sahara netočí jelikož se kapalina chladí náporem vzduchu ale pokud tomu tak neni a spíná ti až ta 2há rychlost tak nejspíš ti odešla pojistka která je umístěná u spirály ( ta reguluje její otáčky) nad ventilátorem jako jsem to měl já.

Aha a to je klasická pojistka nebo nějaká speciál :myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sekaj

V servisu Peugeot mi to napevno přemostili,takže počítám že tam strčili drát či tak něco.Asi hodně odcházej tak proto.

Tak tepelna pojistka v háji tak jsem to přemostil přesně jak si mi poradil :potlesk A chodí na obě rychlosti :super Akorát při vyšší teplotě když se roztočí a vypnu motor tak vypne taky Prostě nejde když je vypnuté zapalování :nevim

[upravil dne 22/3/10 Iceman1980]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sekaj

Co bereš vyšší teplota.Stabylně by mělo držet 75-80 vic ne.A při této teplotě netřeba,když stojíš,aby běžela sahara. Při jízdě by ti neměla ani sepnout,jelikož to uchladí nápor vzduchu.

To je vše v pořádku ale zkoušeli jsme to auto stálo na místě a ohřáli jsme ho a sepnul v cca 95 st ale když sepnul a vypl jsem motor tak vypnul taky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
Guest pajosmotomanos

Zdravím, mám takový problém, dojel jsem včera domů (cca 10 km trasa) a sahara jede nonstop pořád naplno. Asi po hodině jsem to nevydržel a odpojil baterku, to již bylo auto studené jak psí čumák. Dnes zapojím baterii a sahara okamžitě naběhne na plný výkon zase. Neví někdo co s tím? Špatný nějaký spínač nebo je chyba nekde jinde? Jinak žádné chybové hlášení v palubním PC není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest pajosmotomanos
Původně zaslal: pajosmotomanos

Hmmm tak si odpovím sám, bylo špatné spínací relé na ventilátoru (sahaře), zůstalo seklé po spuštění klimatizace. Výměna to vyřešila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...