aka Odesláno 19. leden 2010 Odesláno 19. leden 2010 harant? vis jak sem vypadala ja, kdyz obema rodicum bylo v roce 1980 15? :D:D Citovat
marko306 Odesláno 19. leden 2010 Odesláno 19. leden 2010 jáj:mad: ja som ti teda ale pridal rokov ja, že si rok výroby 1980. To som sa sekol Citovat
wooody Odesláno 19. leden 2010 Odesláno 19. leden 2010 a víta jak já sem vypadal v roce 1980???? to matka vycházela základku Citovat
aka Odesláno 19. leden 2010 Odesláno 19. leden 2010 marko, to nejsem prave proto sem zvladla prodelat opravdu velkou zmenu Citovat
marko306 Odesláno 19. leden 2010 Odesláno 19. leden 2010 Aka, tak puberta robí divy Wooody, o nič lepšie ako ja si nevyzeral Citovat
jarajarda Odesláno 19. leden 2010 Autor Odesláno 19. leden 2010 Koukám kam až se tohle zvrhne, když už jsme u puberty Citovat
marko306 Odesláno 19. leden 2010 Odesláno 19. leden 2010 Aka, nie, tvoja puberta alebo som zas niečo poplietol? Naťahuješ ma tu ako trenky Jarajarda, nič nové pod slnkom Citovat
aka Odesláno 19. leden 2010 Odesláno 19. leden 2010 ale ja uz mam pubertu za sebou .)(aspon doufam) Citovat
jaudax Odesláno 19. leden 2010 Odesláno 19. leden 2010 To AKA: No?! To topic: BMW z 88 je krása. Ale i předposlední model se mi líbí víc než 2010... Citovat
marko306 Odesláno 20. leden 2010 Odesláno 20. leden 2010 Původně zaslal: aka ale ja uz mam pubertu za sebou .)(aspon doufam) no však to mi je jasné, ale mala si ju tak som to myslel nie, že ju ešte máš Citovat
jarajarda Odesláno 21. leden 2010 Autor Odesláno 21. leden 2010 Původně zaslal: jaudax To AKA: No?! To topic: BMW z 88 je krása. Ale i předposlední model se mi líbí víc než 2010... Každej má jinej vkus, mě se o trošku víc líbí právě 2010.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.