Brojta Odesláno 16. leden 2010 Odesláno 16. leden 2010 Zdravím, nemá někdo z vás náhodou nějáké nevyužité podložky na vymezení ventilových vůlí? Citovat
Brojta Odesláno 18. leden 2010 Autor Odesláno 18. leden 2010 Tak už není třeba, problém vyřešen Citovat
Benžík Odesláno 18. leden 2010 Odesláno 18. leden 2010 Kdyby nekdo chtel podlozky mam doma hlavu z 1,9 benzin jednobod 80kW typ DDZ. Hlava mozna je praskla a par let uz to lezi ve sklepe. Jinak je kompletni i s vikem ventilu tak jak se to vyndalo z auta. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.