peto406 Odesláno 9. leden 2010 Odesláno 9. leden 2010 Caute. Neska mi volal kamarát že má problém zo svojou 206-kou konkretne 1.4i r.v. neviem.... Sťažoval sa mi že pri každom naštartovaní motor klepe ako stary traktor, tak tiež vravel že sa mu stráca voda a k tomu aj olej. Pri tesneni pod hlavou vidno škvrni od oleja, tak isto z výfuku idu velke kúdoli dymu. Ako tak rozmýšlam tak bud praskla hlava alebo prdlo tesnenie. Len to klepanie neviem či je zapríčínené tým tesnením . chlapci poradte diki moc Citovat
shark734 Odesláno 9. leden 2010 Odesláno 9. leden 2010 ze by nedostatok oleja a voda vo valcoch? Citovat
dobrmik Odesláno 9. leden 2010 Odesláno 9. leden 2010 není co rešit...jestli voda se nestrácí hadicena nebo chladičem,vodní pumpou tak těsnění...shodit hlavu..nechat otlakovat,slíznout..nahodit z5t.... Citovat
peto406 Odesláno 9. leden 2010 Autor Odesláno 9. leden 2010 a to vysvetluje aj tu stratu oleja?? Citovat
Dopiťák Odesláno 9. leden 2010 Odesláno 9. leden 2010 kdyz je prdly tesneni tak muze olej i voda jit do spalovaciho prostoru..takze to meze byt i duvod straty oleje i vody..popripade si to olej muze prisavat ze sani.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.