stehla66 Odesláno 5. leden 2010 Odesláno 5. leden 2010 Hoj pánové, nevím zřejeě sem hloupý ale nikde se mi nepodařilo najít jak dá dostat klimy a vyměnit žárovky.svítí mi jen displey ale už ne tlačítka poradíte?? Citovat
twoolf Odesláno 5. leden 2010 Odesláno 5. leden 2010 jde to z boku - odděláš kryt u kolenou spolujezdce, nebo celý panel zpředu rozebrat. radio, panel, kryt radicky.... srouby jsou v popelniku Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.