ThorR Odesláno 9. březen 2010 Odesláno 9. březen 2010 Tak doufám, že to takhle nenecháš nebo se ti to tak líbí? [upravil dne 9.3.2010 ThorR] Citovat
Kloub Odesláno 9. březen 2010 Odesláno 9. březen 2010 tohle fakt nechápu,k čemu to je dobré???? nebojíš se na tom jezdit??? pochybuju že ty gumy jsou stavěné na takové prasácké způsoby používání Citovat
wooody Odesláno 9. březen 2010 Odesláno 9. březen 2010 hej to áčkoje je uplně epesní..... malej luxus jako... Citovat
lada Odesláno 9. březen 2010 Odesláno 9. březen 2010 tak to je mazec luxus:super ale chtelo byto trochu dolu Citovat
oni Odesláno 9. březen 2010 Odesláno 9. březen 2010 aaaa, ty kola sou hlavne luxusni...... ty acka se mi libej celkove,ale tohle je uz moc, budes vytahovat lemy? jinak paradni auticko proste.... Citovat
Creams Odesláno 10. březen 2010 Autor Odesláno 10. březen 2010 NO auto půjde určitě dolu o zoubek ... lemy se tahat budou 100% protože takhle je to nepoužitelné... jen teď přemýšlím jak je vytahnu ... nechci valcovat jak všichni ... něco už mě nepadlo uvidíme jak to bude s realem... a jinak maxik se mi vůbec nelibi Citovat
309GT Odesláno 10. březen 2010 Odesláno 10. březen 2010 Až se to rozšíří bude to mazec,jestli nechceš válcovat tak vyklepat a nebo navařit,ale pak kit a lak a asi nejspíš i dolaminovat zadní nárazník na rozšíření... Ale ty gumy už jsou docela dost.... Citovat
Creams Odesláno 10. březen 2010 Autor Odesláno 10. březen 2010 Kluci říká vám něco www.tyrestretch.com ty pneu nejsou tak hrozné jen to není na žádné závodění Citovat
309GT Odesláno 10. březen 2010 Odesláno 10. březen 2010 Znám,neboj:D Já chtěl na RSL-ka 185\\45 R15 ale je to dost atip...to z tebe měli v pneuservisu docela radost,ne?Šlo to obout v pohodě?Jinak tohle není až tak extrémní áčko,extrém byl to co jezdilo na tom bílém Favoritu,ten měl snad na 8\" 175ky,taky se mu to myslím vymstilo:roll Citovat
Dakie Odesláno 10. březen 2010 Odesláno 10. březen 2010 ty kráso, až budou vytažený lemy, tak to bude mrdička Citovat
Klabrdon Odesláno 10. březen 2010 Odesláno 10. březen 2010 :o:o:o čumim jak divej, ale líbí se mi to:super Jezdit bych s tim , ale nechtěl:-) Citovat
Voighta Odesláno 10. březen 2010 Odesláno 10. březen 2010 Vypadá to hodně krutě Obrubníků bych se bál jak čert kříže. O kolik koukaj ven?hádám tak 4 až 5 cm? Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 10. březen 2010 Odesláno 10. březen 2010 Ty zadni jsou moc pekny ale ty predni jsou uz moc bych rekl :-) Citovat
Creams Odesláno 11. březen 2010 Autor Odesláno 11. březen 2010 no kola těch 5cm jsou venku obrubniku proč ? prostě k nim nemůžeš najíždět jak se zimákama... to je hold osud... Tak myšlenka rozšíření už v hlavě je teď jen real ... teda ještě podložky objednat ... Citovat
$ Torrez $ Odesláno 12. březen 2010 Odesláno 12. březen 2010 Creams :bomba tohle je mazec:potlesk:potlesk:potlesk Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.