SairuS210 Odesláno 9. leden 2010 Autor Odesláno 9. leden 2010 mimochodom v tej ciernej krabicke v tom cervenom kruzku nemam ten plosak mam tam len nejaky iny.... Citovat
Podlesny Odesláno 9. leden 2010 Odesláno 9. leden 2010 Sarius Zaujímavé, tak potom porucha bude v čidle otáčkomera Dá sa to ukázať na tomto obrázku, či to musí byť motor? Pre Sariusa uvadzam, že motor tu nie je nakreslený, ten by sa nachadzal na pravej strane. Len aby si sa vedel zorientovať Citovat
SairuS210 Odesláno 9. leden 2010 Autor Odesláno 9. leden 2010 no tomu obrazku chapem a kde v nom je to cidlo? Citovat
pastorek Odesláno 9. leden 2010 Odesláno 9. leden 2010 Malo by byť na konci motora tesne pred prírubou prevodovky, z hora, zhruba v strede valcov. Sníma otáčky zotrvačníka. Citovat
martin.grif Odesláno 10. leden 2010 Odesláno 10. leden 2010 je to přesně jak uvedl pastorek, jo je na bloku motoru nad setrvačníkem, nemůžeš to minout. Citovat
SairuS210 Odesláno 11. leden 2010 Autor Odesláno 11. leden 2010 je ten snimac na taky velky kliuasi28 alebo nieco take Citovat
martin.grif Odesláno 11. leden 2010 Odesláno 11. leden 2010 tak to už si přesně napamatuju,ale mu z toho vést kabel myslím, že konektor byl hnědý Citovat
SairuS210 Odesláno 11. leden 2010 Autor Odesláno 11. leden 2010 bo bolo to dost tazko pristupne ze? Citovat
SairuS210 Odesláno 11. leden 2010 Autor Odesláno 11. leden 2010 velmi sa mi to nepodarilo najst no...co musim rozobrat aby som sa ktomu dostal? Citovat
martin.grif Odesláno 11. leden 2010 Odesláno 11. leden 2010 rád bych ti pomohl,ale to už si přesně nepamatuju je to 5let co jsem měl 605 Citovat
martin.grif Odesláno 11. leden 2010 Odesláno 11. leden 2010 zítra odpoledně jedu k rodičům a tam méme jednu 605 tak se mrknu, kdyžtak ti to vyfotím Citovat
SairuS210 Odesláno 11. leden 2010 Autor Odesláno 11. leden 2010 dobre tak ti zatial velmi pekne dakujem.....potom napis co a ako Citovat
martin.grif Odesláno 15. leden 2010 Odesláno 15. leden 2010 čus.tak vypadá to dobře mám to pro tebe mafocený Citovat
martin.grif Odesláno 15. leden 2010 Odesláno 15. leden 2010 hele nějak sem neumím vkládat fotky.tak pokud to chceš poslat, tak mi napiš email a já ti to pošlu Citovat
SairuS210 Odesláno 16. leden 2010 Autor Odesláno 16. leden 2010 som strasne rad dakujem velmi pekne moj mail je SairuS210@azet.sk Citovat
martin.grif Odesláno 16. leden 2010 Odesláno 16. leden 2010 tak by si to tam měl mít, máš to nafocený na vyndaném dílu.tedka to určitě v pohodě najdeš. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.