MaPiv Odesláno 30. prosinec 2009 Autor Odesláno 30. prosinec 2009 Původně zaslal: Šalda Hlavně ať seš spokojenej, do servisu bych radši jezdit nechtěl:D Servis v Praze je pouze jeden - cena za hod - 1.500,-Kč bez DPH / hod.. Ceny dílů jsou navíc asi 3x dražší než v Británii. Takže jsem si sehnal kontakty a do 5ti pracovních dnů od objednní mám díly doma. Takže to není problém Citovat
MaPiv Odesláno 30. prosinec 2009 Autor Odesláno 30. prosinec 2009 Původně zaslal: Rejty tak zvenku je to pekne,,ale zevnitř ta barva interieru je ošklivá as tejne jaguar je nejlepší X type:) X-type není zlý, ale v tomto je lepší svezení. A hlavně X-type nedělají v 4.0 V8 Citovat
MaPiv Odesláno 30. prosinec 2009 Autor Odesláno 30. prosinec 2009 Původně zaslal: omegaalfa pěkné, ale budeš vymetat každou pumpu.....a asi si to budeš muset nechat, protože to pak bude absolutně neprodejné, ale pro toho kdo to má jako koníčka je to fakt supr kára Pokud bude jezdit, žádný prodej nebude. A když bude zle, dáme tam LPG a náklady budou stejné jako u diesela:D Citovat
Rejty Odesláno 30. prosinec 2009 Odesláno 30. prosinec 2009 s tim servisem verim..je to to same jako s MG...v britanii levnejsi...kolikrat by vyslo levnejs jeste do toho servisu v britanii dojet nez to nechat delat v čr:roll Citovat
omegaalfa Odesláno 30. prosinec 2009 Odesláno 30. prosinec 2009 Původně zaslal: MaPiv Původně zaslal: Rejty tak zvenku je to pekne,,ale zevnitř ta barva interieru je ošklivá as tejne jaguar je nejlepší X type:) X-type není zlý, ale v tomto je lepší svezení. A hlavně X-type nedělají v 4.0 V8 X-type je hlavně jen převlečený mondeo za jaguár stejně jako je volvo v50 jenom převlečený ford focus Citovat
Rejty Odesláno 30. prosinec 2009 Odesláno 30. prosinec 2009 kdyz auto z anglie,tak jenom MG ZT V8..... TOHLE se mne libi tady je i ZT 190,to ma nahon na předek.... Citovat
mindwipe Odesláno 30. prosinec 2009 Odesláno 30. prosinec 2009 rejty, poslal si 2x to iste.. ale inac ked z anglicka tak este stary mini austin 1300 :D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.