Rossi46 Odesláno 26. prosinec 2009 Odesláno 26. prosinec 2009 Dobry den, mam problem se zapojenim autoradia do P 307 rv2002 Precetl sem si tady uz nekolik prispevku kde je rada prohodit v ISO konektoru cerveny kabel za zluty. Proste krizem Prvni problem byl ze mi nedrzela pamet stanice po vypnuti klicku. Kdyz jsem prohodil kabel cerveny-zluty tak sice uz mi zustalo v pameti nastaveni radia ale po vytazeni klicku ze spinacky mi autoradio stale hraje snad minutu a pak se vypne a pak se po nejaky dobe zapne Zmeril sem si teda v ISO konektoru kde je 30tka a 15cka, 30tku sem nasel ta je tam spravne v pravo dole a nasel sem 15cku druhou zprava v horni rade. Autoradio sem pustil vse vpohode i kdyz sem vypnul klickem tak hned se vyplo ale po chvilce mi prdla pojistka. Praskla pojistka na ktery je ta 15cka tzv v manualu sem se docel ze je to vnitri osvetleni jako stropu atd... Dal sem tam novou znova vse zapojil a po nejaky dobe asi 5min mi prdla pojistka na radio (ne v radiu ale v aute ktera chrani napeti na radio). Kdyz sem se ptal znameho tak rikal ze je problem v te 15tce ze nemuze byt napojeny radio na ty vnitrni svetylka.. Nejlepe by mi asi pomohlo hodit sem nakres ISO konektoru kde je 15cka u P307 SW rv2002 Prosim poradte, diky Citovat
Rossi46 Odesláno 27. prosinec 2009 Autor Odesláno 27. prosinec 2009 HALLO? nemate prosim ten nakres ISO konektoru? Jeden sem nasel ale nevim jestli je spravny Citovat
Rossi46 Odesláno 28. prosinec 2009 Autor Odesláno 28. prosinec 2009 Tak sem si teda problem vyresil sam, tak ze jsem si 15cku privedl primo ze spinacky a od te doby vse funguje jak ma! Citovat
pastorek Odesláno 28. prosinec 2009 Odesláno 28. prosinec 2009 Pre budúcnosť sa ti to zapojenie možno zíde. www.pepanet.sk/servis/ISOkonektor.pdf Citovat
syko1 Odesláno 13. leden 2010 Odesláno 13. leden 2010 Ahojte niekde som pocul ze ked si vymenim original radio v P 307 za nejake sony alebo inu znacku tak ovladanie pod volantom nebude fungovat. Je to pravda neda sa to napojit na ine radio ako original? Citovat
jombo Odesláno 14. leden 2010 Odesláno 14. leden 2010 zrejme to pravda bude,pretoze ja mam v 307 zapojeny kenwood a ovladanie nefunguje no predavaju sa adaptery ktore menia signal prichadzajuci spod ovladania na volante do radia no stoji to na moju 307ku cca 100€ coz je vcelku dost penez. Citovat
syko1 Odesláno 14. leden 2010 Odesláno 14. leden 2010 aha no pekne tak a teda otazka znie. da sa original radio s CD v nasej 307 nejako upravit aby mi prehravalo MP3? Respektive, keby som si zohnal original radio s Peugeotu ktore prehrava aj MP3 tak po prve napojim ho namiesto mojeho povodneho a ovladanie pod volantom bude fungovat? [upravil dne 14/1/10 syko1] [upravil dne 14/1/10 syko1] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.