Mcbape Odesláno 23. srpen 2004 Odesláno 23. srpen 2004 Jak se projevuje na motoru - tah, výkon - zvětšení kol z 15\" na 16\" nebo i víc. Jaký je pokles výkunu při zapnutí klimatizace. Mám Peugeot 406 2.0 HDi. Citovat
Guest Chyronex Odesláno 23. srpen 2004 Odesláno 23. srpen 2004 Pokud tam daš správné pneu tak nijak Citovat
impact Odesláno 23. srpen 2004 Odesláno 23. srpen 2004 kdyz ty kola budou tezsi, tak ti to pojede pomalejc... ale ze bys to poznal v provozu... no nevim... pri sprintu na 400m to budou nejaky desetinky sekundy, to se v beznem provozu ztrati... Citovat
JaRRoD Odesláno 23. srpen 2004 Odesláno 23. srpen 2004 ja som menil z 15 elektrony na 16 plech - stratu tahu som si nevsimol. Spotreba stupla o 0,3. Citovat
mk405 Odesláno 23. srpen 2004 Odesláno 23. srpen 2004 ono nejde ani o to jestli větší, protože největší průměr kola by měl zůstat, jako spíš širší, pak narůstá valivý odpor. Hdi to je motůrek tam toho asi moc nepoznáš, někteří tvrdí že po zapnutí klimy trošičku výkon ubere, ale co ti naroste je spotřeba, myslím že ale maximálne o cca 0,5L, záleží jak hodně budeš honit klimu a ty kola jestli široké pneu budou nové nebo staré, nová guma má prostě nižší valivý odpor. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.