Gargamell Odesláno 19. prosinec 2009 Odesláno 19. prosinec 2009 Taky se mi nějak nepodařilo dnes nastartovat. Můžu baterku co mám v autě nomálně nabijet tak jako baterku do škodovky? Vždycky jsem tal doléval destilku a pěkně vařil. Ovšem tato baterka už nemá ty otvory na doplňování destilky. Nerad bych aby mi ta baterka explodovala, nebo tak něco. Citovat
stanlyman Odesláno 21. prosinec 2009 Odesláno 21. prosinec 2009 Původně zaslal: Gargamell Taky se mi nějak nepodařilo dnes nastartovat. Můžu baterku co mám v autě nomálně nabijet tak jako baterku do škodovky? Vždycky jsem tal doléval destilku a pěkně vařil. Ovšem tato baterka už nemá ty otvory na doplňování destilky. Nerad bych aby mi ta baterka explodovala, nebo tak něco. mas ju bezudrzbovu...cize ju iba napoj na nabijacku a nemusis nic dolievat [upravil dne 21/12/09 stanlyman] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.