omegaalfa Odesláno 18. prosinec 2009 Odesláno 18. prosinec 2009 když se bavíte o et pište k tomu i šířku disku, jinak bude čouhat disk 6,5 a jinak 7,5 při stejným et každopadně taky dobře vypadá když je et na předních kolech vyšší než na zadku, ty zadní jsou vždy o něco víc utopený v blatnících:super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.