kadaver Odesláno 16. prosinec 2009 Odesláno 16. prosinec 2009 Mozno sa mi budete smiat, ale neviem ako nahrat prikazy do 607. Napr neviem ako vyhladat hlas.ovladanim cislo zo zoznamu a pod. Aj som pozeral po fore k temam o 607, ale nenasiel som to. Auto mam od leta, tak zatial len zistujem, ze co vsetko ma Manual nespomina nic take...je dooost strucny. Dakujem za pomoc D. Citovat
jofo Odesláno 17. prosinec 2009 Odesláno 17. prosinec 2009 Akoze v manualy nic nie je. Pozri na serviceboxe navod konkretne na tvoje auto a tam to musi byt. Ak to mas auto facelifte co asi s biturbom je tak to v navode mas. Citovat
jofo Odesláno 17. prosinec 2009 Odesláno 17. prosinec 2009 Vecer to skusim sem hodit. Mal by som to mat niekde stiahnute. Ake tam mas radio? Citovat
kadaver Odesláno 17. prosinec 2009 Autor Odesláno 17. prosinec 2009 Tak som prave dozistoval a naucil sa dalsiu vec. Uz si viem nahrat kontakty, tak dik. Ja mam nove auto, takze mam vsetky brozurky k tomu, ale nikde som to tam nevycital...tak som sa hrabal v PC a nasiel Dakujem Ti za ochotu P.S: neviem ci sa okrem kontaktov nedaju nahrat aj ine...ak hej, dajvediet pls. [upravil dne 17.12.09 kadaver] Citovat
jofo Odesláno 17. prosinec 2009 Odesláno 17. prosinec 2009 Prikazy ako povely na ovladanie radia, navigacie, telefonu atd su nahrate na pevno. Neda sa dohrat nic typu zapni svetlo,..... Akurat sa daju iba tie kontakty to je vsetko. Inac to hlasove ovladanie moc nepouzivam. Je to pomalsie ako rukou a ked aj ho pouzijem tak aj tak sa vzdy pozriem na dysplej ci je spravny taky aky som chcel. Je to len taka frajerinka. Akurat je to fajn ked pouzivas navigaciu, vtedy je to celkom puzitelne. Citovat
kadaver Odesláno 17. prosinec 2009 Autor Odesláno 17. prosinec 2009 Ja som potreboval hlavne tie volby cisel kvoli telefonovaniu...ostatne je pravda, ze je skor frajerinka Citovat
amater1 Odesláno 20. říjen 2012 Odesláno 20. říjen 2012 ahojte funguje niečo také aj na 2.2 HDi, r.v. 04 ? rádio mám iba to maličké(kazety + v kufri na CD) , bez navigácie Citovat
jofo Odesláno 20. říjen 2012 Odesláno 20. říjen 2012 Myslim ze nie. Ale sranda maximalne nepouzitelna. Skor stlacim tlacitko manualne ako mu vysvetlim zeco ma spravit. Aspon podla mojho nazoru. Citovat
jofo Odesláno 20. říjen 2012 Odesláno 20. říjen 2012 Nezufaj. Kym sa naucis spravnu intonaciu v danom jazyku tak aby to rozpoznalo co ches tak ta to omrzi a budes blahorecit tlacitkam. Citovat
amater1 Odesláno 21. říjen 2012 Odesláno 21. říjen 2012 s tým by som až taký problém nemal ide skôr o prestíž určite by som to využíval Citovat
Mikulas Odesláno 21. říjen 2012 Odesláno 21. říjen 2012 ahojte, da sa pri navigacii hlasovo ovladat napr. ze poviem ulicu kam chcem sa chcem dostat? Alebo co sa tym da ovladat pri navigacii? Diki za rady Citovat
jofo Odesláno 21. říjen 2012 Odesláno 21. říjen 2012 Amater. Prestiz padne hned po tom ako budes rozpravat a rozpravat a system si bude aj tak svoje. :D Pre mna nepouzitelna vec akurat ma to serie ked zavadim o tlacitko a rozprava si to. Niekto by mozno bez toho nevedel zit. Az budem na sk tak ti dam vediet a mozes sa porozpravat s mojim ci ti to bude vyhovovat. Mikulas. Iba SOP, RESTART, DIRECTORY, ZOOMIN, ZOOM OUT, SHOW. Citovat
jofo Odesláno 21. říjen 2012 Odesláno 21. říjen 2012 Amater. Prestiz padne hned po tom ako budes rozpravat a rozpravat a system si bude aj tak svoje. :D Pre mna nepouzitelna vec akurat ma to serie ked zavadim o tlacitko a rozprava si to. Niekto by mozno bez toho nevedel zit. Az budem na sk tak ti dam vediet a mozes sa porozpravat s mojim ci ti to bude vyhovovat. Mikulas. Iba SOP, RESTART, DIRECTORY, ZOOMIN, ZOOM OUT, SHOW. Citovat
kadaver Odesláno 27. říjen 2012 Autor Odesláno 27. říjen 2012 Hlasom mozes ovladat volanie, prepinanie stanic, CD, citanie SMS sprav, mazanie atd. Rovnako si mozes hlasom ovladat navigaciu, napr ulicu domov, pokial ju mas ulozenu v pamati... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.