SV 24 Odesláno 2. září 2010 Autor Odesláno 2. září 2010 fotečky se srazu 205clubu z min.víkendu Citovat
NAVY1 Odesláno 2. září 2010 Odesláno 2. září 2010 to tvoje GTi cko vyzera na tie roky ozaj slušne Citovat
Rejty Odesláno 6. září 2010 Odesláno 6. září 2010 zmen si nazev topicu....a vylesti limce tech kol konecne..jinak hezke to je to potvrdim kdyz byli u mne moc se mi to libilo:) Citovat
vinorak Odesláno 6. září 2010 Odesláno 6. září 2010 Taky hlavně nalakuj nárazníky do stejný barvy jako auto Citovat
SV 24 Odesláno 6. září 2010 Autor Odesláno 6. září 2010 kluci na tohle je času dost.Hlavně ať jezdí jak má! Citovat
SV 24 Odesláno 24. listopad 2010 Autor Odesláno 24. listopad 2010 tak konečně po pár měsících se mi podařilo se přihlásit.Nějak mi to blblo... No za tu dobu sme zase pokročili o další krůček.Přes zimu se začínám konecne vrhat na rozlesteni kol na leto.Zuju je a budu makat Pak sem si poridili origo peugeot 14ky litaky na zimu,abych nejezdil na plechacich.Letos musime spolu s gtickem odjezdit zimu,jelikoz na 605ce se mi odporoucela spojka a ted na opravu bohuzel nemam... ale my to nejak zvladneme a odjezdime Pridam par fotek za tu dobu Citovat
SV 24 Odesláno 24. listopad 2010 Autor Odesláno 24. listopad 2010 s kamarád a jeho gtičkem 8v Citovat
SV 24 Odesláno 24. listopad 2010 Autor Odesláno 24. listopad 2010 kdyz je cas (bohuzel je ho ted malo) tak se dela na autech Citovat
SV 24 Odesláno 24. listopad 2010 Autor Odesláno 24. listopad 2010 pořídili sme si domu další GTičko-tak sestry spolu [upravil dne 24/11/10 10:04 SV 24] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.